Amor Amor Forbidden Kiss

Značka:

Cacharel

Rok:

2011

Složení (neověřené)

HLAVA: mandarinka, grapefruit, červený pepř
SRDCE: káva, plumérie
ZÁKLAD: bílé pižmo, vanilka

Kategorie:

květinově ovocná

od 29 Kč
od 605 Kč
od 859 Kč
od 988 Kč
  • 04.02.12

Gurmánský Amor - rozhodně není tak sladký, zato je výrazně gurmánský. Káva uváděná ve složení je jasně patrná, ovšem ne jako kafe s logrem, ale spíš jako směs pralinek, mezi kterými je i pár kousků s kávovým krémem. Povedená (a dobře držící) vůně.

Nahlásit
  • 05.10.11

Vcera som mala moznosť vyskúšať dve novinky a jednou z nich je Amor Amor Forbidden kiss. Vona je podľa mńa veľmi vydarená.Teplá ,hladká so sladkým podtónom. Kávu samotnú som tam necítila, ale v každom prípade je menej sladká ako prvý Amor Amor. Veľmi podobná s Amor Amor Absolu , na rozdiel od Sáry však mne pripadá vydarenejsi Forbinden Kiss… ale povedala by som ze rozdiely sú minimálne..

Nahlásit
  • 03.10.11

Letos máme už pěknou sbírku vůni s přívlastkem Forbidden - začalo to u A. Lavinge a pak přes CK a „zakázanou“ Euphorii tady máme Amor Amor Forbidden Kiss. Nic převratného ve vůni nečekejte, sladká je možná o něco méně než klasiká, avizovaná káva ve složení je cítit jen jestli ji opravdu chcete najít. Vůně je hodně podobná předchůdkyni Amor Amor Absolute, která se mi zdá přece jen o krapet šmrncovnější.

Nahlásit

Vlastnosti vůně Cacharel Amor Amor Forbidden Kiss

Suchá vůně
Sladká vůně
Chladná vůně
Teplá vůně
Mizerná výdrž (na kůži)
Superdržák (na kůži)
Mizerná výdrž (na oblečení)
Superdržák (na oblečení)
Slabá vůně
Silná vůně

Hodnocení parfému Cacharel Amor Amor Forbidden Kiss

Líbí se mi (36) 65%
 
Neutrální (16) 29%
 
Nelíbí se (3) 5%

Reklama


Reklama