Cacharel Amor Amor
 

Amor Amor

Značka:

Cacharel

Rok:

2003

Složení (ověřené)

HLAVA: růžový grapefruit, mandarinka, červený pomeranč
SRDCE: květina melati, konvalinka

ZÁKLAD: bílé pižmo, santalové dřevo, vanilka, šedá ambra

Kategorie:

květinově ovocná

od 345 Kč
od 524 Kč
od 791 Kč
od 905 Kč
  • 02.02.15

Začátek takový železitý, nijaký. Cítila jsem hlavně pomeranč., vanilku moc ne. Vůně je lehce kořeněná. Po chvíli citrusy ustoupí a cítím vanilku zahalenou do ovoce a květin. Ta je vážně líbivá- taková smetanová a cítím jí spíš na kůži než na tričku,tam převládá pomeranč.Už to není takové štiplavé a železité jako na začátku,naopak docela příjemné. Vůně je fajn.

Nahlásit
  • 05.11.14

Krásná, jemná, čistě-slaďoučká vůně, podle mě především na zimu. Lahodné citrusy (grep, mandarinka, pomeranč) jsou v té příznivější formě, cítit je jen náznakem, nic obtěžujícího.
V srdci se skrývá jemná zvonivá konvalinka a květina melati. Ale základ.. Ten je panečku. Jemně, gurmánsky, líbivě, kulaťoučce a hřejivě slaďoučký, jen jemně, elegantně, decentně, nikoliv ulepeně. Prostě krásná vůně na zimu,která vás zahřeje jako kašmírový svetřík a měkkoučká šála.

Nahlásit
  • 26.06.14

Vanilka s ovocem - hlavně s pomerančem. Pěkná vůně, ale nevidím na ní nic zvláštního. Připomíná mi bezpočet různých růžových vodiček z drogérie. Navíc je strašně slabá. Téměř ji necítím ani po nastříkání. Do hodiny se ztratí úplně. Od „lektvaru lásky“ bych čekala něco jiného.

Nahlásit
  • 07.09.10

Rozverná sladce pomerančová vůně s vanilkou a postupně ustoupila větrovému pižmu s medem. Ač sladká, v žádném případě není ulepená. Do chladna je rozhodně zajímavá.

Nahlásit

Vlastnosti vůně Cacharel Amor Amor

Suchá vůně
Sladká vůně
Chladná vůně
Teplá vůně
Mizerná výdrž (na kůži)
Superdržák (na kůži)
Mizerná výdrž (na oblečení)
Superdržák (na oblečení)
Slabá vůně
Silná vůně

Hodnocení parfému Cacharel Amor Amor

Líbí se mi (267) 63%
 
Neutrální (106) 25%
 
Nelíbí se (48) 11%

Hodnocení odbornice

  • 05.06.07

Sladce ovocně květinová, trochu „bonbónová“ vůně. Směs červeného a růžového šťavnatého ovoce politá vanilkovým krémem a ozdobená voňavou květinou. Je rozkošná, veselá a velmi svůdná, ale i přesto, že se prodává jako toaletní voda, by mohla být v teple trochu protivná, proto raději opatrně. Trochu mi připomínala čistou svěží vůni prázdnin na...

číst více

Reklama


Reklama