Promesse

Značka:

Cacharel

Rok:

2005

Složení (ověřené)

HLAVA: jasmín, orchidej
SRDCE: ostružiny, mandarinka, bergamot

ZÁKLAD: ambra, pižmo, santalové a cedrové dřevo

Parfuméři:

Benaïm Carlos, Labbé Sophie

  • 26.05.15

Už flakónek naznačuje, že se jedná o „růžovou“ vůni. Není to však vůně ulepená, tuctová, snadno zaměnitelná. Překvapivě veliká sběračka komplimentů od mužů.
Promesse EdP - romantická, jiskřivá, optimistická, květinově-ovocná vůně, ve které dominuje orchidej s ostružinou.
Začátek vůně je sice ostřejší, ale svěží. Může za to jasmín s mandarinkou a s bergamotem. Tyto složky hned po aplikaci opravdu vyčnívají, po chvilce se však krásně rozvoní orchidej a ostružiny, které jsou zprvu trpké, ale postupně začínají šťavnatět a sládnout…nastává dokonalá symbióza ovoce a květin, kterou v závěru decentně doplní santalové dřevo.
Vůně je krásná na jaře i v létě. Při opravdu vysokých teplotách na mě působí doslova jako živá voda.
Rozdíl mezi EdT a EdP.
Složení mají stejné, obě koncentrace jdou hodně do prostoru. EdP se mi zdá trošičku plnější a vnímám veliký rozdíl ve výdrži.

Nahlásit
  • 17.06.07

I když jsem napsala komentář k Adině recenzi,nedá mi to,abych toho nenapsala ještě více.K Promese jsem přišla jako slepá k houslím,byl to dárek a přiznávám,že sama bych si jí nevšimla,nějak mi přišla nenápadná a ani reklama s L.Casta,kterou mám jinak docela ráda,mne nezaujala,takové prostě nic,fialkové nic.Dostala jsem ji,přičichla a odložila,že na léto.Teď jsem ji vytáhla a pořádně vyzkoušela.Fialková se mi nezdá,pro mne je to ovocná vůně,lehká, svěží a taková jako chladivá,působí velmi příjemně a nepřipadá mi ani sladká,spíše ovocně nahořklá-mandarinkou a ostružinovými zrníčky.Zajímavé je to s výdrží,na kůži je hooodně prchavá,ale na halence mi voní už 24 hodin a je jí cítit celá ložnice.

Nahlásit

Hodnocení parfému Cacharel Promesse

Líbí se mi (66) 52%
 
Neutrální (41) 32%
 
Nelíbí se (20) 16%

Hodnocení odbornice

  • 06.06.07

Zkusíme si malou hádanku - když se podíváte na lahvičku Promesse a její obsah, jakou vůni byste si tipli? Napovím - je to květina a je to opravdu prvoplánové. Ano, Promesse jsou jemné fialčičky, respektive květinově-ovocná vůně, která je namíchaná tak, že opravdu dokonale připomíná fialky, nebo spíš fialkové bonbóny, které se rozplývají v puse....

číst více

Reklama


Reklama