Calvin Klein CK In2U Her
 

CK In2U Her

Značka:

Calvin Klein

Rok:

2007

Složení (neověřené)

listy červeného rybízu, sicilský bergamot, šumivý nápoj z růžového grapefruitu, cukrová orchidej, bílý kaktus, červený cedr, neónová ambra, vanilkové suflé

Kategorie:

citrusově květinová

 • 16.05.18

Přiznám se, že od CK mám raději oblečení a módní doplňky než vůně. Ani tahle mě nijak nenadchla. Je spíše svěží, cítím z ní citrusy a nějaké květiny, ale pro mě je dost obyčejná. Když na ni vzpomínám, vůbec ničím extra mně v hlavě neutkvěla. Pamatuju si akorát, že jsem hned ztratila víčko, které na lahvičce vždycky drželo jen tak tak. A jednoho dne už nebylo a nikdy jsem ho už nenašla. Pak si pamatuju, jak byla láhev hodně těžká a že se mi flakonek nijak zvlášť nelíbil. Vidíte - utkvěly mi v hlavě věci, které se samotnou vůni nesouvisí.

Nahlásit
 • 15.05.18

No jo, zase ty citrusy. CK in2U si kupuji vždy na léto, protože mi přijde osvěžující a tolik nezatěžuje vzduch v tramvaji. Maličko bojuji s její výdrží, ale je to dost možná i tím, že ji mám už moc načichanou a už ji tolik necítím. Cena je velmi příjemná, což se odráží i v té tramvaji, že parfémem voní už snad každá druhá, avšak pro mě to bude láska nesmírná i tak :).

Nahlásit
 • 19.12.16

Léto! Čas, kdy jsou pro mě všechny sladké vůně tabu a v tropických dnech na mně téměř žádná nedrží. Toto však nemohu říct o CK In2U Her. Již několik let je mou věrnou letní společnicí. Opakovaně jsem se pokoušela vyměnit ji za jinou, ale marně, pokaždé se s pokorou vrátím. Vůně se otevírá šťavnatou a jemně nahořklou kombinací bergamotu a grapefruitu, jako ledová sprcha, která Vás po ránu zahalí aurou svěžesti a nastartuje tělo do dalšího horkého dne. Postupně se začne přidávat velmi jemná ovocná složka, že by černý rybíz? Nevím jistě, ale tento nádech dělá vůni tulivější. Cedr dodá jistou bylinnost a suchá vanilka se prolíná všemi fázemi. Výdrž je na „svěženku“ vskutku ohromující - přes 5 hodin. Tato vůně je pro mě LÉTO!

Nahlásit
 • 22.12.14

Tak jsem se dneska ráno navoněla mojí oblíbenou letní polévačkou. Několik dní marodím a napadlo mě, že chladivá In2U Her bude trochu pacifikovat můj rozpálený krk. A také jsem byla zvědavá, jak tato vůně, kterou mám mnoho let spojenou s létem, horkem a pobytem někde na pláži, obstojí v zimním počasí. A dala jsem si závazek - nekouknu se, jaké složení je uváděno. Přiznám se - mám někdy trochu mindrák (i když nepatrný), jestliže z vůně cítím něco zcela jiného, než bych měla! Takže jsem čichala a zaznamenávala. Nástřik - citrusový příval. Kyselý, chladivý, vnímám hořkost kůry. Po asi deseti minutách kyselost trochu ustupuje, malinko cítím nesladkou vanilku. Trochu ovocných tónů - rybíz?, angrešt? Zhruba do hodiny se přidává jemný dřevitý podtón, citrusy jsou teď jakoby ukázněně v pozadí. Jejich čas ale znovu nastane - po několika hodinách se vůně jemně vznáší kolem mě (no to je ale klišé!) a ze všeho nejvíce mi připomíná sklenici domácí citronovky - vymačkaná šťáva smíchaná s cukrem a zalitá vodou.
Tak, a teď se podívám, co jsem měla cítit. Začátek dobrý - bergamot, grapefruit - červený, dejme tomu. Vida, rybízové listy. Cukrová orchidej, bílý kaktus - probůh, tady přiznávám mezery ve vzdělání, pokusím se vygooglovat, o co jsem přišla. Cedr - mohu odšktnout, vanilka v suflé také přiznána. Podpásovka na závěr - ambru beru a dodatečně přihazuji, ale neonovou? Neonové barvy jsou výrazné a křiklavé - oranžová, červená, zelená…, něčím zeleným či žlutým, ve tmě svítícím, byl také, pokud se nemýlím, natřen pes baskervillský, ale ambra…?!
Zpět k vůni - pěkná, dle mého názoru ideální na léto, sport, turistiku, hlavně pro milovnice nesladkých citrusovek. Určitě je akceptovatelná i v jiném ročním období. Její nevýhody - je to davovka, sice rozpoznatelná, ale nebudete mít jistotu, že si ji lidé budou spojovat právě s vámi.

Nahlásit
 • 19.06.12

Složení má tato vůně věru zajímavé. O to více mě zklamalo přivonění k ní. Ze začátku mi voní jako čistý ananas a připomíná mi Pumu I´m Going. Obě jsou po chvilce velmi protivné, to jejich kyselé šťavnaté ovoce mi po chvilce pěkně leze krkem. Po cca hodině se vůně rozvoní a vyniknou květiny, zvláště orchidej. Vůni v této fázi zcela opustí kyselost. Výdrž je podprůměrná. Nadchnout tato vůně může tak dvanáctiletou culíkatou holku, mě tedy ne.

Nahlásit
 • 25.07.11

A ona je hezká. Fakt osvěžující. Citronově hladká vanilková našlehaná krémová pralinka.
Byla by na léto opravdu pěkná.
Velkou výdrž nemá…tak v rozmezí 2-3hod., ale to všechny, co dnes zkouším.
Takže ze složení kývám na ambru, vanilku, cukrovou orchidej (prostě kytka tam je, no), a proti nim to jiskří bergamotem, rybízem a šumivým grapefruitem. Mňam.
Ani ty bylinky a cedr v prostřední fázi nejsou k zahození.
Dostat ji, vynosím ji ráda.

Nahlásit
 • 29.09.10

Podle složení jsem čekala leccos (was ist das „neónová ambra“?), ale dočkala jsem se celkem milého překvapení. Začátek je osvěžující - nakysle citrusový. Svěžest se ale pomalu ztrácela pod nástupem suchého rostlinstva (pravděpodobně rybízové listy uváděné ve složení) a nesladké vanilky. Konec je prakticky výhradně vanilkový - ale beze stopy sladkosti. Není to žádný zázrak ani výkřik originality, ale univerzální příjemná pohodová vůně. A s vanilkou která se hodí zejména do tepla.

Nahlásit

Další parfémy Calvin Klein

Eternity Air Calvin Klein

 • 4 hodnocení 2 recenze

od 702 do 1350 Kč

Euphoria Calvin Klein

 • 698 hodnocení 10 recenzí

od 138 do 1580 Kč

Deep Euphoria Calvin Klein

 • 31 hodnocení 2 recenze

od 201 do 1299 Kč

Eternity Purple Orchid Calvin Klein

 • 7 hodnocení 2 recenze

Eternity Aqua Calvin Klein

 • 44 hodnocení 2 recenze

od 254 do 810 Kč

CK One Red Edition for Her Calvin Klein

 • 12 hodnocení 1 recenze

od 19 do 21 Kč

Vlastnosti vůně Calvin Klein CK In2U Her

Suchá vůně
Sladká vůně
Chladná vůně
Teplá vůně
Mizerná výdrž (na kůži)
Superdržák (na kůži)
Mizerná výdrž (na oblečení)
Superdržák (na oblečení)
Slabá vůně
Silná vůně

Hodnocení odbornice

 • 05.06.07

CK IN2U („cé ká intu jů“) je pěkná vůně. Až mě to překvapilo, člověk od těchhle limitek většinou moc nečeká, ale CK IN2U mě spolu s CK One, vyzkoušenou ve stejný den, navnadily na další „lahvové“ calvinovky. Zdá se, že by se Klein měl držet právě jich a nepokoušet se o „velké parfémy“, protože Eternity, Contradiction či Escape jsou prapodivné...

číst více

Reklama


Reklama