Calvin Klein Euphoria Blossom
 

Euphoria Blossom

Značka:

Calvin Klein

Rok:

2006

Složení (neověřené)

HLAVA: kumquat, orosená zeleň, granátové jablko
SRDCE: orchidej, lotos, růžová pivoňka
ZÁKLAD: světlé dřevo, bílá ambra, ojíněné průsvitné pižmo

od 29 Kč
od 123 Kč
od 516 Kč
od 819 Kč
od 763 Kč
  • 27.04.17

Skvelá vôňa. Ja síce preferujem sladké vône, ale táto mi učarovala. Po prvom streknutí sa na vás vyvalí vlna priateľských citrusov, ktoré sa páčia, sú zaujímavé a „chutné“. Citrusy nahradia veľmi príjemné a ľahké kvety, ktoré spolu s veľmi jemnučkým drevom ostanú s vami až do konca. Vôňa je ľahučká ako vánok, ale pritom ju na sebe cítim dlho. Resp. okolo seba. Je to podľa mňa skôr typ vône, ktorá akoby sa rozlievala pohybom, nie taká, ktorú pod nosom cítite stále.

Nahlásit
  • 20.08.13

Svěží, šťavnatá, křehká pivoňka, ještě orosená. (Trochu mi připomíná Pleasures, ačkoli ta je chladnější, „ledovější“). K ní troška ovoce a špetka dřev, snad cedru, v základu.
Je to lehká, průzračná, optimistická květinová vůně - to ovoce je tam jen tak, aby to mělo šťávu; ovocenka to není. Sladká je jen jemně a protože chladí, nejlíp ji unosíte na jaře a v létě.
Porovnání s původní Euphorií vypadá tak, že Euphoria Blossom je tvořena ovocem+květinami z klasiky s trochou pivoňky navíc. Výrazné dřevo, pepř a mléko ve verzi Blossom chybí.

Nahlásit
  • 19.05.10

Svěží, vysoce elegantní květinovka. Začátel je nakysle ovocný, postupně přechází v čerstvě nařezanou kytici orosených sametových pivoněk. Znatelné jsou i vodní kytky, které pivoňku tlumí a „nadlehčují“. Krásná vůně (nejen) na jaro.

Nahlásit

Hodnocení parfému Calvin Klein Euphoria Blossom

Líbí se mi (194) 69%
 
Neutrální (71) 25%
 
Nelíbí se (18) 6%

Hodnocení odbornice

  • 08.06.07

Čistá, čerstvá květinová vůně. Základ je lehce orientální, dřevitý, ale vůně orientálně rozhodně nepůsobí (Euphorii se těžkostí ani výrazností vůbec nepodobá). Hodně voní po svěží pivoňce (sametově zelené tóny, které pivoňku někdy doprovázejí, v Blossom nenajdete). Obsahuje i trochu vodních květin, ale ty nejsou dominantní.

číst více

Reklama


Reklama