Obsession Night

Značka:

Calvin Klein

Rok:

2005

Složení (neověřené)

HLAVA: bergamot, mandarinka, bílé květiny, kořen anděliky
SRDCE: růže, muškátový oříšek, noční jasmín
ZÁKLAD: ambra, santalové dřevo, kašmírová dřeva, tonka, vanilka

Kategorie:

orientální - kořeněná

od 12 Kč
od 120 Kč
od 180 Kč
od 503 Kč
od 551 Kč
  • 15.07.15

Byl to můj první větší parfemek ke kterému se stále vracím. Dá se nosit celoročně, ale já jej s radostí vytahuji v období největších veder, protože jej na sobě cítím opravdu dlouho.
První dojem jsou mandarinky, po chvilce cítím vůni bylinek, nemohu přesně identifikovat jakých, ale dalo by se říci vůně sena. V dálce je cítit vanilka, ale ne taková , která je ve sladkych parfémech,které obecně moc nemusím, ale tato vanilka je velmi chladivá a příjemná. Když je srovnám s Code, ke které je často připodobňována, tak Code je chladnější a více chlapská vůně, na mně tato vyzní lépe a více žensky. Někdo Obsession night srovnával i s Angelem, toto není ale ten typ vůně - je podstatně slabší a hlava z něj určitě bolet nebude. Celkově se mi moc líbí, i když jsem na ni nedostala žádnou pochvalu, líbí se asi jen mně:) Určitě doporučuji, za tu cenu zajímavá vůně na běžné nošení po celý rok.

Nahlásit
  • 30.08.14

Říznou nedozrálou mandarinku (mohl by to klidně být i červený pomeranč) doplní smetanová vůně bílých květin a to vše doladí sametová sladší vanilka. Mandarinka s květinami prostupují vanilkou po celou dobu. Výdrž je skvělá, vytváří za nositelkou „závoj“. Mě připomíná typ vůní jako je třeba Amor Amor.

Nahlásit

Vlastnosti vůně Calvin Klein Obsession Night

Suchá vůně
Sladká vůně
Chladná vůně
Teplá vůně
Mizerná výdrž (na kůži)
Superdržák (na kůži)
Mizerná výdrž (na oblečení)
Superdržák (na oblečení)
Slabá vůně
Silná vůně

Hodnocení parfému Calvin Klein Obsession Night

Líbí se mi (83) 64%
 
Neutrální (27) 21%
 
Nelíbí se (20) 15%

Hodnocení odbornice

  • 22.08.07

První závan je výrazně mandarinkový a hned potom nastupuje krásná slaďoučká vůně, kterou bych asi nejlépe popsala jako zákusek - představte si malý (co je malé, to je hezké) košíček z vláčného těsta plněný vanilkovým krémem, možná se špetičkou skořice nebo podobného delikátního koření, navrchu s kouskem ovoce. Nebo košíček plněný rýžovým...

číst více

Reklama


Reklama