Calvin Klein Reveal
 

Reveal

Značka:

Calvin Klein

Rok:

2014

Složení (neověřené)

HLAVA: sůl, růžový pepř, černý pepř, bílý pepř
SRDCE: kosatec, pravá ambra
ZÁKLAD: vetiver, kašmeran, santalové dřevo

Kategorie:

květinová, chyprově dřevitá

 • 06.11.17

Fantastická vôňa, skvelý mix korenia, santalu, ambry a soli. Vždy, keď sa do nej zahalím, tak ma znovu a znovu nadchne. Idelana na chladné zimné dni. Úžasný parfém tlieskam CK . <3

Nahlásit
 • 07.08.17

Když byla tato vůně uvedena na trh, hned jsem ji musela vyzkoušet. Tehdy mě nenadchla, nějak jsem ji „nepochopila“. V roce 2017 jsem ji vyzkoušela znovu a zamilovala se do ní. Už je doma na poličce a je krásnější a krásnější. Baví mě ten štiplavý nástup a nádherný hřejivý dojezd. Původně jsem ji zamýšlela na zimu, ale letním horku je naprosto neodolatelná.

Nahlásit
 • 30.06.17

Zaujímavá, neokukaná záležitosť. Má rozhodne prekvapivý nástup, …je to kombinácia slanších vodných tónov a chladných tónov vanilky. Zaznamenala som drevité a až kovové tóny, trochu kvetín. Je to výraznejšia vôňa, žiadny osviežovač do parných dní, napriek tomu neotravuje silážou.

Nahlásit
 • 29.11.14

Calvin Klein - Reveal

Na tuto vůni jsem byl velice zvědav,a to jen proto že v ní má být Ambergris neboli pravá ambra z vorvaně…

Ačkoli v horních tonech má být sůl a tři druhy pepře je začátek velice svěží,něco jako osolená voda ne na špagety spíše mořská:))

To pravé rozčarování přišlo až se srdcem které voní jako mléčná vanilka,podobný identický tón cítím v mléčných sušenkách bebe (ty v tom modrým obalu) tuším že by tak měl vonět vanilin,navíc přislazeno kosatcem…po celou dobu je to až nepříjemně sladce vtíravé.
Ke konci je kašmeran,od čehož jsem očekával něco jako Alien,ale ten se nedostavil jen zjemní což už známe s podobných santalo vanilkových pižmovek:)

Výsledek je velmi rozpačitý je sice jemná,avšak drsná takže nic pro dámy co nechtějí být vidět.
Bude ideální na zimu do bílého kožíšku či krémově hnědého.

Nahlásit
 • 20.11.14

Bezprostředně po aplikaci Revealu jsem si řekla - hm, další CK vůně typu neurazí nenadchne. Musím přiznat, že jsem ovšem na začátku, a vlastně ani po několika hodinách, necítila složení výrobcem uváděné. Zprvu mě zasáhla nic neříkající sprška svěžesti, uváděný pepř trojí barvy ovšem ani náhodou. Spíše vodní tóny, trochu citrusy, jako když kolem vás projde někdo, kdo se právě osprchoval a použil nějaký mycí gel, vcelku nevtíravě vonící. Brzy to odeznělo a vůně výrazně zesládla. V této fázi už mi nebyla příjemná ani trochu - přiznávám ovšem moji averzi vůči prvoplánově sladce kořeněným vůním! Jak to nejvýrazněji popsat? Asi jako kdybych si na jednu ruku nasypala vanilínový cukr (žádná ušlechtilá madagaskarská vanilka!), na druhou směs koření do perníku a k tomu přikusovala štrůdl, mocně ochucený rozinkami a skořicí. Vůně drží i po umytí mýdlem a teplou vodou - v tomto směru může být výrobce spokojen. Za sebe znovu říkám nikdy, ale je možné, že tento pokus CK o další orientálku něčí nos ocení.

Nahlásit

Další parfémy Calvin Klein

Eternity Air Calvin Klein

 • 4 hodnocení 2 recenze

od 702 do 1350 Kč

Euphoria Calvin Klein

 • 698 hodnocení 10 recenzí

od 138 do 1577 Kč

Deep Euphoria Calvin Klein

 • 31 hodnocení 2 recenze

od 201 do 1299 Kč

Eternity Purple Orchid Calvin Klein

 • 7 hodnocení 2 recenze

Eternity Aqua Calvin Klein

 • 44 hodnocení 2 recenze

od 258 do 810 Kč

CK One Red Edition for Her Calvin Klein

 • 12 hodnocení 1 recenze

od 19 do 21 Kč

Vlastnosti vůně Calvin Klein Reveal

Suchá vůně
Sladká vůně
Chladná vůně
Teplá vůně
Mizerná výdrž (na kůži)
Superdržák (na kůži)
Mizerná výdrž (na oblečení)
Superdržák (na oblečení)
Slabá vůně
Silná vůně

Reklama


Reklama