Truth

Značka:

Calvin Klein

Rok:

2000

Složení (neověřené)

bambus, pačuli, mladé stromky, vetiver, vlhká dřeva, bílá pivoňka, bílý jetel; květ akátu, bio vanilka, pižma, květ albízie, dřeva, bílá ambra

Parfuméři:

Cavallier Jacques, Morillas Alberto, Wasser Thierry

od 17 Kč
od 98 Kč
od 100 Kč
od 307 Kč
od 355 Kč
od 512 Kč
od 520 Kč
  • 26.01.14

Truth je velmi nekomplikovaná, leč krásná a elegantní vůně. Taková ideální společnice do kanceláře a vůbec mezi lidi. Ta vanilka i živočišné tóny tam někde vzadu skutečně jsou, občas nenápadně vystrčí růžky, aby byly znovu přehlušeny vůní čerstvé zelené mízy. Truth není křiklavá vůně, spíše si jen tak povlává kolem vás jako obláček ranní mlhy.

Nahlásit
  • 11.01.14

Tato vůně mne zaujala, protože patřím k nekritickým milovnicím lesů a dřeva) (viz Adina recenze). Provedla jsem jeden nástřik na ruku a jeden na papírek.
Na ruce po nastříknutí: Nádhera. Jemné borovicové jehličí, evokující vánoční stromeček i s nějakým tím cukrovím a tajemnou atmosféru adventu. Představa dokonale upravené a přitom velmi ženské a svůdné tajemné dámy. Stále musím očichávat.
Po půlhodině: změna na silný sladký černý čaj s citrónem, jaký znám ze školní jídelny za totáče.
Po další půlhodině: zatuchlina vnitřku staré tmavé skříně, staré boty v přístěnku.
Dále a už beze změny: ošklivá laciná vůně, koupená za totáče v tabáku (?) z výlohy, na kterou svítilo slunce.
Zajímavé je, že na papírku zůstávala dále nádherná vůně tajemné Popelky utíkající v červánkových šatech ze svého prvního plesu, zatímco postřik na mé levé ruce spíše evokoval proměnu zlatého kočáru v dýni, i s těmi myškami.
Závěr: jsem velmi ráda, že jsem si parfém nejprve vyzkoušela a nechala pořádně rozležet, a vděčná za radu s francovkou. Drželo to totiž jak helvétská víra i po několikerém umytí.

Nahlásit
  • 15.01.12

V Truth na počátku převládá svěží šťavnatá zeleň a mihnou se zde i ovocné tóny připomínající hrušku. Později ubývá svěžesti a vyvstávají sladší vanilkové tóny. Je to velmi proměnlivá vůně. Každou chvíli mi připadá jiná – chvílemi vlhce a chladně svěží, chvílemi teple sladká. Mám ji ráda, jen jsem zatím nenašla příležitost, kdy ji nosit. Nosila jsem ji v létě, ale trochu mi vadila ta sladká vanilka na konci. Na zimní období je zase příliš chladná a bujně míznatá. Příliš mi nepřipomíná les, ale spíše skleník plný nejrůznějších tropických rostlin.

Nahlásit

Vlastnosti vůně Calvin Klein Truth

Suchá vůně
Sladká vůně
Chladná vůně
Teplá vůně
Mizerná výdrž (na kůži)
Superdržák (na kůži)
Mizerná výdrž (na oblečení)
Superdržák (na oblečení)
Slabá vůně
Silná vůně

Hodnocení parfému Calvin Klein Truth

Líbí se mi (203) 66%
 
Neutrální (67) 22%
 
Nelíbí se (39) 13%

Hodnocení odbornice

  • 15.06.07

Zvláštní vůně. Ze začátku je velmi svěží, protáhne vám nos směsicí čerstvých lesních vůní, jako když rozemnete čerstvé jehličí a nasajete svěží vůni lesa. Po chvíli se les trochu uklidní a Truth začne nabývat stejně hranatého tvaru jako jeho flakón. Pořád ještě cítíte dřevo, ale tentokrát s příměsí syté vůně dřeva, která by se dala nazvat až...

číst více

Reklama


Reklama