Eau de Cartier Goutte de Rose

Značka:

Cartier

Rok:

2012

Složení (neověřené)

zahradní růže

Parfuméři:

Laurent Mathilde

Kategorie:

květinová

od 14 Kč
od 121 Kč
  • 08.08.14

........asi po mikrosekundovom ovocnom náznaku hned po nástreku sa rozvonia krásna svieža orosená ružička. Jemná, telová a intímna......Je svieža, ale nie chladná…Je vlhká…mydlová…a tak trochu staromodna. Aj ked v zložení nie je kosatec, asi ho tam tak trochu cítim, a asi preto na mna posobi tak vlhko-teplo, a jemnulililinko pudrovo.
Pre mna je to ruža „a la sprchový gél“.....taká voňa čistoty…čistota ruže.
Najviac mi evokuje kúpeľ s ružovými lupienkami...­.....alebo záhon ruží po daždi.

Nahlásit
  • 01.03.13

Příběh Goutte Rose

Měla jsem ji v tužebníku

Před odletem na dovolenou, se při telefonickém rozhovoru, můj dobrý kamarád v nějakém euforickém pomatení smyslů podkecl:
" Až budete na letištích zase prolézat ty parfumerie, holky (tím myslel svoji ženu a mě) tak vám každé jednu voňavku koupím "

Říkám mu: " Važ slova, všechno si pamatuju .......

Chlapec slovo dodržel a opravdu trval na tom, aby jsme si každá jednu vybraly, že on platí
Tak jsme si je nesly , jeho žena Parisienne a L´Extreme a já Cartiera Mám samé super kamarády.
Sice si to vychutnal u pokladny, kdy prodavačce sdělil, že jsme obě jeho ženy a jestli by se ona také nechtěla stát jeho další ženou. Ona se jen otázala, zda li jí bude také kupovat parfémy, on na to,že jistě a tak souhlasila

Z vůně jsem měla radost, lehce starosvětská růže, v chladnějším provedení, studeně vlhká, vlhce dřevitá, za chladného rána zalitá a pak hned utržená.
Jenže, ouha, neberte si svěženky a už vůbec ne vlhce se prosazující svěženky do tropů Při alikaci nešetřím a slévám se od hlavy k patě. Celý bungalov byl prosáklý navlhými růžemi, které začínají zahnívat pak uschnou a splesniví…růžový budoár staré dámy,do kterého prší a která v něm zemřela........ strašné. Do konce dovolené jsem ji nepoužila a přesto jsem ji všude cítila.
Teď po návratu k ní přistupuju opatrně, jako ke košíku z kobrou, nemám odvahu k ní čichnout.....­…počkám…­......třeba se opět skamarádíme..­.......

Nahlásit
  • 28.02.13

Stačí vydržet prvních pár minut než se ze řídké růžovky ovocné vyklube keř obsypaný drobnými růžovými růžičkami se sladkými ovocnými závany a obláčkem ledového bílého pižma. Jemná růžově tělová pižmovka se solidní výdrží. Jedinou vadou může být jednotvárnost…

Nahlásit

Vlastnosti vůně Cartier Eau de Cartier Goutte de Rose

Suchá vůně
Sladká vůně
Chladná vůně
Teplá vůně
Mizerná výdrž (na kůži)
Superdržák (na kůži)
Mizerná výdrž (na oblečení)
Superdržák (na oblečení)
Slabá vůně
Silná vůně

Hodnocení parfému Cartier Eau de Cartier Goutte de Rose

Líbí se mi (29) 74%
 
Neutrální (10) 26%
 
Nelíbí se (0) 0%

Reklama


Reklama