So Pretty

Značka:

Cartier

Rok:

1995

Složení (neověřené)

HLAVA: mandarinka, ostružina, neroli
SRDCE: kosatec z Toskánska, orchidej, růže z Grasse
ZÁKLAD: santalové dřevopižmo

Parfuméři:

Guichard Jean

  • 02.07.13

Koupila jsem jí naslepo (po zhlédnutí poličky Naughtycat, ze které bych (bez urážky) zase na sebe nevzala nic já :D )
Na fragrantice je přirovnávána k mé milované Miss Dior, což vůbec nechápu, ale když odezní počáteční nepodstatný ovocný balast, tak se rozvoní do lehčí, ne tak těžce pudrové a citrusovější verze Chamade. Galbanum s bergamotem a jemným mýdlem.

Nahlásit
  • 25.12.11

Ke koupi vzorečku mě nalákalo květinově-ovocné složení. Hrozně jsem se těšila na ovocný začátek a potom na záplavu květin. Avšak jakmile jsem vůni zkusila, přišel šok. Nejenže tam necítím žádné květiny ani ovoce, ale jen spoustu chemické vůně, která voní hůř než osvěžovač na záchod. Takovýmito vůněmi se nejčastěji voní postarší ženy v MHD a otravují tím život ostatním cestujícím. Pokud máte trochu soudnosti, nechtějte mít tuto vůni ve své sbírce snad ani zadarmo.

Nahlásit

Hodnocení parfému Cartier So Pretty

Líbí se mi (16) 59%
 
Neutrální (5) 19%
 
Nelíbí se (6) 22%

Hodnocení odbornice

  • 31.03.08

Nad So Pretty jsem chvíli dumala, jestli je opravdu so pretty („tak krásná“) nebo naopak ošklivá jako noc. Za sebe jsem nakonec usoudila, že je zajímavá a byla bych ji schopná nosit, ale nejspíš by na mě byla příliš silná. Nejlépe by se totiž dala přirovnat k vůni velmi výrazného svěžího mýdla, v němž se mísí vůně květin a neroli. Mám podezření...

číst více

Reklama


Reklama