Chance Eau de Toilette

Značka:

Chanel

Rok:

2002

Složení (ověřené)

citron, bílé pižmo, hyacint, červený pepř, absolutní kosatec, ambrová pačuli, čerstvý vetiver, absolutní jasmín

Kategorie:

citrusově květinová

  • 25.06.15

skoda velka skoda…pre mna tazka sladka korenena dusiva vona a bolehlav…mix kvetin korenia a skadkeho zakladu..neno­sitelna ak mate rada lahsie a sviezejsie vone..edt…mozno na zimnu prechadzku ale ani to by som asi neriskovala.ostavam verna chance eau fraiche a cristalle eau verte…tie su jedine nositelne od chanela aj pre milovnicky sviezenok.

Nahlásit
  • 03.12.14

Dalo by se říct, taková univerzální optimistka na každý den, ale vzhledem k té ceně…

Je opravdu hezká. Květiny, spoustu květin, ale moc dobře namixovaná kombinace. Verze EDT je opravdový superdržák. Na mé kůži voněl skoro celý den. Jedinou jeho „nevýhodou“ mi připadala neměnnost.

Nahlásit
  • 25.02.12

Podle mého názoru je obrovský rozdíl mezi edp a edt. Od začátku do konce jsou to úplně jiné vůně. Zatímco v edp je výrazný pepř a pačuli a usadí se do téměř nesladkého dřevitě-kořeněného, až pánského základu, tak v edt jsou od počátku cítit spíše kytky a rozleží se do jemné vanilkové vůně.
Za sebe volím rozhodně edt. Ač poměrně jemná, tak výdrž hodnotím poměrně dobře - 4-5 hodin na kůži, 8 a více na oděvu. Je to ten typ vůně, u které se vyplatí vrstvit a koupit něco z tělové řady - mléko nebo sprchový šampon.
Pokud to s aplikací nepřeženete (což u edt snad ani nehrozí) je to, dle mého názoru, příjemná univerzální vůně pro každou příležitost.

Nahlásit
  • 18.11.11

Pokoušela jsem se CHANCI vyzkoušet už mockrát. Vždy to dopadlo stejně - myslela jsem si, že tester je zkažený. Jenže asi nebyl. Tedy pokud jsem dnes nedostala v parfumerii špatný vzorek (ale hádám, že tam se jim nikdy žádný zkazit nestačí). Po hodině sebetýrání očicháváním lehce navoněné ruky musím prohlásit, že Chanci EdT považuji za jeden z (mála) velmi špatných pokusů od génia J. Polge.
Zaútočila na mě strašidelná směska, která zůstává v parfumerii po nájezdu školaček na překrásné testery T. Muglera. Nic „muglerovitějšího“ jsem zatím od tohoto tvůrce nezkoušela. Intenzita pačuli spolu se štiplavostí pepře(?) a k tomu notný přídavek jakéhosi citrusového čistícího prostředku ne a ne odeznít. Dusivý hyacint a závan ananasu nebo jiného tropického ovoce mi taky dává zabrat. Sice někde pod tou hrůzou možná je i slíbený jasmín a vetiver, ale přes ty ostřejší složky v čele s pačuji se moc neprosadí. Nemám chuť zkoušet, kam se dál bude vyvíjet. Začíná to být krotší, velmi nudné…
Tak tohle fakt není CHANCE pro mě.

Nahlásit

Vlastnosti vůně Chanel Chance Eau de Toilette

Suchá vůně
Sladká vůně
Chladná vůně
Teplá vůně
Mizerná výdrž (na kůži)
Superdržák (na kůži)
Mizerná výdrž (na oblečení)
Superdržák (na oblečení)
Slabá vůně
Silná vůně

Hodnocení parfému Chanel Chance Eau de Toilette

Líbí se mi (218) 75%
 
Neutrální (45) 16%
 
Nelíbí se (26) 9%

Hodnocení odbornice

  • 06.06.07

Testovaná verze: EdT Lehká a svěží vůně. Začíná jako ostřejší vůně z vodních květin, potom zjemní. Působila na mě zářivým, optimistickým dojmem. Představila jsem si ji na ženě, která se ráda směje, ráda sní, má velkou fantazii a všichni v její přítomnosti pookřávají. Zároveň v Chance nechybí ani jistá smyslnost. Svěžest Chance je čistě...

číst více

Reklama


Reklama