Chance Eau Fraîche

Značka:

Chanel

Rok:

2007

Složení (ověřené)

citron, bílé pižmo, hyacint, červený pepř, modré dřevo, absolutní kosatec, ambrová pačuli, čerstvý vetiver, absolutní jasmín

Kategorie:

citrusově zelená

od 30 Kč
od 299 Kč
od 1384 Kč
od 2015 Kč
od 2730 Kč
od 2988 Kč
od 1249 Kč
  • 07.08.17

Dostal se mi do ruky vzoreček Eau Fraîche, kterou jsem dlouhá léta míjela. Jelikož mám původní Chance EDP velmi ráda, hledala jsem v ní jistou podobnost a mohu říct, že tam skutečně je.

Je to vůně citrusů a jemného, opravdu hladkého dřeva, dokreslená líbezným jasmínem. Po rozvonění celou kompozici zkrotí trochu kosatce a vůně se tak stává velmi příjemná. Dokonce cítím na krátkou chvíli i nepatrnou stopu chanelovského „mýdla“.
Je to moc milá vůně, která potěší i jako dárek naslepo, někomu, kdo má rád svěží vůně s příměsí květin.

Nahlásit
  • 27.06.17

Nádherná svieža vôňa podla ma na každé obdobie, ale najviac na leto. Zo začiatku trošku citrusovo Chanelovej, neskôr príjemne šťavnatý. Podla mna veľmi pekná vydarená a svieža vôňa.
Chanel je proste TOP.

Nahlásit
  • 24.04.15

Pravá nefalšovaná svěženka do letních veder. Ledová šťáva ze zeleného jablka, štiplavá citrusová kůra a pižmo. Nepřijde mi nijak závratně originální, moje maminka si ji například soustavně plete s Versace Versense, mojí kolegyni zase připomíná v mládí používanou Chanson d'Eau.
Výdrž velmi dobrá, opravdu celý den, jde výrazně do prostoru, v malém prostoru může být potenciálně otravná. Univerzálně nositelná vůně pro teplé dny.
Má-li však být tato vůně zaměřená na mladší generaci, aby ji naučila nosit Chanel, pak je cena podle mého názoru naprosto nehorázná.

Nahlásit
  • 25.02.12

Originálně svěží, vodně (aquaticky, chcete-li)-dřevitá, nejvíce v ní cítím vetiver a hyacint. Mezi svěženkami je poměrně originální - má takový nezaměnitelný akcent bahenních kytek. Skoro bych ji zařadila mezi unisexy, právě kvůli vetiveru bych si ji dokázala představit na muži.
Výdrž je výborná, když ji podpoříte tělovým mlékem nebo tělovou mlhou, tak 8 hodin určitě, lidé ji 3-4 hodiny po standardní aplikaci detekují na opačném konci stolu v zakouřené restauraci. Reakce okolí jsou veskrze kladné.
A, chtěla bych podotknout - sice se jmenuje Chance Eau Fraiche, ale je to koncentrace edt - toaletní voda !

Nahlásit
  • 03.01.12

Jiskřivá svěží citrusovka s ledovou šťávou ze zelených jablek. Je hodně svěží, až skoro vodní, což bohužel směřuje k určité tuctovosti. Bude to znít možná svatokrádežně, ale připadá mi velice typově podobná Light Blue (v Chanci je pouze méně jablek a více sladké citrónové šťávy). Plusem je docela dobrá výdrž - u citrusů a „eau fraiche“ bych takovou nečekala…

Nahlásit

Vlastnosti vůně Chanel Chance Eau Fraîche

Suchá vůně
Sladká vůně
Chladná vůně
Teplá vůně
Mizerná výdrž (na kůži)
Superdržák (na kůži)
Mizerná výdrž (na oblečení)
Superdržák (na oblečení)
Slabá vůně
Silná vůně

Hodnocení parfému Chanel Chance Eau Fraîche

Líbí se mi (331) 79%
 
Neutrální (70) 17%
 
Nelíbí se (18) 4%

Hodnocení odbornice

  • 06.07.07

Chance Eau Fraîche jsem sice zkoušela na ruce, nějak jsem se jí však pro ostatní zkoušené vůně zapomněla dostatečně věnovat, budu tedy stručná. Eau Fraîche se původní Chance podobá jen do jisté míry, vlastně je to prostě letní svěženka. Zrada Coco Chanelové, řeknou si ctitelky chanelovské klasiky. Eau Fraiche hodně voní vodními květinami, je v...

číst více

Reklama


Reklama