Chance Eau Tendre

Značka:

Chanel

Rok:

2010

Složení (ověřené)

grapefruit, kdoule, hyacint, jasmín, ambra, cedr, kosatec, bílé pižmo

Kategorie:

citrusově květinová

od 28 Kč
od 305 Kč
od 1676 Kč
od 2730 Kč
od 3035 Kč
od 1199 Kč
od 1270 Kč
  • 22.06.17

Jedna z mých nejoblíbenějších vůní. Na začátku citrusy, ale hezké, nic pronikavého nebo protivného, se pozvolna rozvoní do směsi květin. Nádhera. Nepřeslazená, zajímavá a s dobrou výdrží, z oblečení ji cítím i po několika dnech.

Nahlásit
  • 22.07.14

Chanel. 5 písmen vyjadřujících osobitost, vkus, přesnost, originalitu, nenapodobitelnost a především záruku kvality. Tak přesně takhle bych popsala Chanel Chance Eau Tendre, když jsem k němu poprvé přivoněla. Zavřela jsem oči, čichla.. a bylo tam. Bylo tam to pověstné „waaau“, které očekáváte, když si jdete koupit nový parfém, protože se chcete prostě „obléknout do nové vůně“,.. a od takové právě očekáváte, že bude výjimečná.. A tahle je. Je výjimečná, elegantní, květinově-ovocná… Je prostě božská.
Zprvu vás osloví jemný grep a kdoule. Následně se rozvoní jasmín a hyacint. Krásně, božsky, jemně, lehce, nelepivě a taky nedusivě. Závěr je kosatcový se špetkou pižma, cedru a ambry. Tenhle základ způsobí, že ač vůně působí vizuálně dost lehce, letně a prchavě, vydrží pekelně dlouho i v letních dnech. A to u této vůně kvituji. Že si i přes svoji výdrž udržela eleganci, jemnost a originalitu. Prostě záruka kvality.

Nahlásit
  • 04.05.12

Jablko, áno, lenže nie autentické a šťavnaté, ale syntetické a otravné. Nemôžem si pomôcť, ale spočiatku mi pripomína Light Blue. Prekvapivo nemenná, nahlas spieva jedným tónom, až sa prespieva k socialistickému mydlu Zelené jablko.

Edit: Predsa len sa trochu vyvinie: keď zosladne a objaví sa pocukrovaný tón, je celkom fajn.

Nahlásit
  • 14.03.12

Krásne šťavnaté, prešťavnaté jablko …náruč optimizmu a letnej prázdninovej atmosféry sa koná okamžite…neskôr sa pridá hyacint s kvetinkovou žložkou,ale aj ten kvetinový akord sa zdá má voľno…Sladká a univerzálna vôňa . Je toto naozaj Chanel? Práveže je a NAOZAJ vydarený .

Nahlásit
  • 25.02.12

Má tam být grapefruit, ale na první náčich je cítit jednoznačně jablko. Pěkné nakysle šťavnaté. Po chvíli se sice usadí a dá prostor dřevitému hyacintu a kosatci, ale pak už se nemění, jen slábne. Je to hezká svěženka, docela výrazná, jednoduše lineární. Reakce okolí jsou sice kladné, lidé se často ptají, co je to za vůni, ale často také slyším, že vůně ač hezká, je možná trochu moc sladká. Mně sladká nepřipadá, ale je pravda, že mám sladší vůně ráda.
Vyrábí se v koncentraci edt. Výdrž na kůži je střední - 4-5 hodin a v té době se rozprostírá hezky do prostoru. Výdrž na oblečení je skvělá - dokud ho nevyperete, dokonce je po půl roce cítit z kabátu.

Nahlásit

Vlastnosti vůně Chanel Chance Eau Tendre

Suchá vůně
Sladká vůně
Chladná vůně
Teplá vůně
Mizerná výdrž (na kůži)
Superdržák (na kůži)
Mizerná výdrž (na oblečení)
Superdržák (na oblečení)
Slabá vůně
Silná vůně

Hodnocení parfému Chanel Chance Eau Tendre

Líbí se mi (198) 77%
 
Neutrální (47) 18%
 
Nelíbí se (11) 4%

Reklama


Reklama