Chanel Gabrielle Chanel
 

Gabrielle Chanel

Značka:

Chanel

Rok:

2017

Složení (ověřené)

ylang-ylang, jasmín, květ pomerančovníku, tuberóza z Grasse, mandarinka, grapefruit, černý rybíz, santalové dřevopižmo

Popis parfému:

Autorem této vůně je Olivier Polge.

Kategorie:

květinově svěží

  • 12.09.17

Za mě tedy zklamání. Je příjemná, zpočátku pomerančovník a grep, tuberózu teda nenacházím. Připomíná spíše Cristalle eau verte, ale bez „chanelovského ocásku“. Je to už asi klišé, ale já u Chanelu ten ocásek potřebuji. Takže neurazí a nenadchne, výdrž ovšem mizerná. Pravděpodobně bych si troufla vůni někomu i darovat, je taková univerzální.

Asi jsem se na Gabrielle moc těšila, navíc ten flakón, který vyrobili čeští skláři, jak jsem byla hrdá Češka!

No nic, umím si docela dobře představit Gabrielle na předvánočních pultech parfumerií a snaživé prodavačky, jak je cpou zoufalým mužům, kteří budou shánět dárky svým ženám (o kterých ani neví, čím se doma voní) se slovy: „Tohle vemte, to se teď nejvíc prodává.“

Uff, už dost zatrpklosti.

Nahlásit
  • 06.09.17

Pravda je, že typický Chanelovský ocásek tato vůně nemá, ale je neuvěřitelně příjemná. Ta závěrečná ostrost citrusové složky mě nutí stále přičichávat a tak nějak mi přijde líbivá, ženská. Ostatní vůně od Chanelu nejsou prvoplánově líbivé, možná snad Chance eau Vive Cristalle eau Verte nebo Coco Mademoiselle. V ostatních si musí každá najít to své a to chviličku trvá, podle toho jak vůně pracuje. Já například nikdy nenajdu nic pěkného v Chanelu '5 nebo Coco.

Je to prostě celé věc názoru. Já už se nesmírně těším, až budu mít tuto vůni ve své sbírce. Navíc myslím, nemáme my holky zde, už tak trochu rozmazlené nosánky?

Nahlásit
  • 02.09.17

Přijde mi, že je to odfláknutá vůně, která není hodna této značky. Každý tenhle parfém pro mě měl vždy duši. Jako by mi zahalil každý centimetr kůže do neviditelného závoje a dlouho držel. Tenhle se tedy alespoň na mě rozležel do laciné tuctové vůně, kterou koupím v každé drogerii a u každého dealera kosmetiky. Moc jsem se na tu novinku těšila a bohužel mě strašně moc zklamala. Ale abych jen nekritizovala, něco v zpovzdálí v něm příjemně vonělo, jakoby to měl být ten závoj který má zahalit, ale ten spadl a zůstalo jen to nejhorší.

Nahlásit

Hodnocení parfému Chanel Gabrielle Chanel

Líbí se mi (12) 67%
 
Neutrální (2) 11%
 
Nelíbí se (4) 22%

Reklama


Reklama