Tourmaline

Značka:

Charriol

Rok:

2010

Složení (ověřené)

davana, brambořík, listy břečťanu, gardénie, plumérie, vodní hyacint, růžové dřevo, pižmo

Parfuméři:

Flavigny Guillaume

Kategorie:

květinově zelená

  • 23.08.13

Turmalín mě překvapil. Čekala jsem ovocně květinkovou vodičku, takové populární řídké nic, dech slabý jako pomíjivý třpyt drahokamu, ale běda - hned od začátku to na mě vybalily HLASITÉ vodní kytky, květena tak agresivní, že jak se po vás sápe, máte strach, že se vám zamotá mezi nohy a upadnete do té pobřežní flóry, ale co má člověk dělat, znepřátelit si to divoké rostlinstvo nemůže, nebo ho Neptun ztrestá. Siláž to má, jako by vás zpěněný příboj opláchl od hlavy až k patě, a grády jak Poseidonův hněv.
A ačkoli je to vůně vlezlá, převlezlá a patřičně syntetická - pro představu si radši kupte aromatickou svíčku s vůní „vody a deště“ než zájezd k travinám na okraji loděnice čpící rybinou - je na ní něco atraktivního, má v sobě jakousi odpudivou přitažlivost, takový Stockholmský syndrom na parfémové úrovni.
Stejně si ty útočné rostliny nakonec koupíte.

Nahlásit
  • 04.01.13

Zelený turmalín zvaný verdelit prý omlazuje organismus, pomáhá odstranit deprese a zvyšuje vitalitu. Jako většina zelených kamenů přitahuje hojnost a prosperitu. Má pozitivní vliv na rostliny.....­.......no, je prostě zelený.......­....vůně je také zelená, divně zelená, vodní, ale koncentrovaná, hustota zvýšená na maximum, plnotučná vodní zelená vůně. Brambořík a hyacint jsou silné, gardénie je slabá, růžové dřevo tomu dává stabilitu, vše zalito vodnímu tóny plus špetička pačuli. Násilně mladistvá, omlazuje organismus s nožem na krku, omladím tě ať chceš nebo ne, křičí na vás - buděš vitální, bez depresí, prosterující a ve vatě, s vizáží sedmnáctky. No, nedaly by jste jí facku........­...nedaly....­.............po­lejete se s ní od hlavy k patě.

Nahlásit

Vlastnosti vůně Charriol Tourmaline

Suchá vůně
Sladká vůně
Chladná vůně
Teplá vůně
Mizerná výdrž (na kůži)
Superdržák (na kůži)
Mizerná výdrž (na oblečení)
Superdržák (na oblečení)
Slabá vůně
Silná vůně

Hodnocení parfému Charriol Tourmaline

Líbí se mi (11) 61%
 
Neutrální (3) 17%
 
Nelíbí se (4) 22%

Reklama


Reklama