Eau de Fleurs Lavande

Značka:

Chloé

Rok:

2010

Složení (ověřené)

levandule, bergamot, fialka, čaj, kosatec, pižmo, vetiver, pravá ambra

Parfuméři:

Bertier Domitille

Kategorie:

levandulově svěží

  • 31.08.13

Začiatok je chemická levanula, pripomína mi to osviežovače vzduchu /chvíľami až záchodová vôňa/ to trvá našťastie len chvíľu. Potom je to echt pánska vôňa, taká „tvrdá“ ale postupne prejde do vône sladkých mandlí a v závere cítim aj naozajstnú levandulu. Prekvapuje ma ako sa môže pánska vôňa premeniť na hodvábne jemnú, sladkú vôňu. Keď som si ju kupovala, prišla mi veľmi sexi, ale po určitom čase ma omrzela. Možno sa k nej niekedy vrátim.

Nahlásit
  • 23.04.12

Tuto vůni jsem poprvé zkoušela u sestřenky. Ale ten skrblík mi jen dal pod nos vršek. I ten mě dostatečně navnadil, že jsem hned zasloužila mít odstřik.

Levanduli tam teda téměř vůbec necítím. Zato je to jemná vůně, trocha květin, trocha něčeho ostřejšího… Pro mě je to velmi zajímavá, smyslná až svůdná vůně. Představuji si ji ale na zralejší (spíš psychicky než věkem) sebevědomé ženě. Na náctiletku mi nesedí… Možná se k ní jednou dostanu i já, zatím to má ale čas :)

A samozřejmě… dvě základní pravidla mé arome vášně: čím víc se líbí mě, tím méně jí opěvuje můj drahý… a čím více jsem nadšená já, tím horší dojem udělala vůně na Adu :)

Nahlásit
  • 02.07.10

Kdo hledá levanduli - ruce/nosy raději pryč. Kdo ale hledá příjemnou suchou a nesladkou vůni - sem!!! Název je dost zavádějící - toto není levandulovka, to je hodně jemná vetiverovka s levandulí, suchým čajem, senem a špetkou rovněž suchého kosatce. Znatelná podoba s L´eau d´Hiver (bez anýzu) a s bílým čajem od Bvlgari.

Nahlásit

Hodnocení parfému Chloé Eau de Fleurs Lavande

Líbí se mi (25) 63%
 
Neutrální (11) 28%
 
Nelíbí se (4) 10%

Hodnocení odbornice

  • 30.03.10

Do béžové Eau de Fleurs Lavande jsem, hnána svou láskou k levanduli, vkládala naděje. I Domitille Bertierová má z těch tří asi nejvíc zkušeností (Mugler Miroir des Secrets, často spolupracuje s Olivierem Polgem, např. na Cacharel Liberté, Noa Perlé, Flowerbomb, The Beat for Men, Azzaro Visit). Marnost; reklama tvrdí, že Lavande je temná,...

číst více

Reklama


Reklama