Chloé Love, Chloé Eau Intense
 

Love, Chloé Eau Intense

Značka:

Chloé

Rok:

2011

Složení (neověřené)

kosatec, heliotropin, pižmo, peruánský balzám, vanilkový absolut

Kategorie:

orientální

  • 16.05.18

Je-li Chloe Love sladká pudrová bomba, která nakonec zjihne do luxusního mýdla, splňuje Love Intense toto tvrzení dvakrát tolik. Charakteristicky krémový tón známý z Chloe Love necítím, z Intense toho číší mnohem víc. Sem tam zavane sladká květina, luxusní koňak, a hlavně hořká višeň v čokoládě, cítím ji tam na konci jako dovětek k tuně suchého pudru při každém přičichnutí.
Chcete-li jemnost, eleganci, uhlazenost, volte klasickou Love. Intense je pro mě odvážnější a divoká mladší sestra. Nevím, zda krásnější, ale určitě zajímavější, a toho si cením.
Srdcovka.

Nahlásit
  • 03.10.12

Polibek horkých rtů se zbytky sladkého likéru na uvítanou.
Nasládle svůdný a opile bezprostřední.
Nebezpečný jako myšlenky …

Love Eau Intense a její sebevědomý vstup na scénu je pro mě jeden z nejpřitažli­vějších začátků vonné kompozice, jaký jsem kdy cítila. Tekuté temné zlato v čirém skle budící dojem líného nic, pár lenošivých chvilek bez času, než nasaješ vůni a smočíš rty v hustém sladku.
Vanilkovotřešňový likérek příjemně pálící na jazyku.
Vše je imanentní vanilce.
Vanilka podkreslená jemně třešňovým aroma spolu s alkoholovým akcentem v úvodu.
Vanilka mísící se s kosatcovou pudrovostí v suchém srdci vůně …
… alkohol se vypařil, opulentnost vykročila vstříc skromnosti a vyloupla se uhlazená elegance. Trochu vážná, malinko upjatá, ale svou podstatou krásná, stejně jako malý šperk minimalistických tvarů.
Vanilka vydechující v sálavém teple vaší kůže, tišicí jako balzám v samém konci.

Hebká, vanilkovokosatcová skladba.
Klidná, sebevědomá …
… a hluboká.
(Dalia 3.10.2012)

Nahlásit
  • 10.01.12

Tahle vůně je samozřejmě dost podobná její předchůdkyni - Chloé Love ale ihned se stáčí jiným směrem - spíše orientálním a to takovým pro mne dobře známým - představte si jako když do původní Chloé Love přimícháte trošku Joop! Le Bain, typově pak vyznívá podobně jako třeba již nevyráběná oplakávaná Alchimie, někde jsem četla i přirovnání ke známému deo Impuls Magic Moschus (to je ten hnědý a vždycky se mi líbil a v mládí jsem jej používala) a musím říct, že i tato podobnost se dá vyčichat. Výdrž je velmi slušná, myslím, že se povedla.

Nahlásit

Vlastnosti vůně Chloé Love, Chloé Eau Intense

Suchá vůně
Sladká vůně
Chladná vůně
Teplá vůně
Mizerná výdrž (na kůži)
Superdržák (na kůži)
Mizerná výdrž (na oblečení)
Superdržák (na oblečení)
Slabá vůně
Silná vůně

Hodnocení parfému Chloé Love, Chloé Eau Intense

Líbí se mi (65) 78%
 
Neutrální (14) 17%
 
Nelíbí se (4) 5%

Hodnocení odbornice

  • 29.08.14

Love Eau Intense má prakticky stejné složení jako Love - až na vanilku. Ta také v parfému vystupuje do popředí a dodává mu hloubku a hřejivost. Eau Intense není silnější, výraznost je prakticky stejná jako u Love - ale milovnice vanilky budou mít rozhodně intenzivnější zážitek. Zbytek vůně zůstává víceméně stejný - fialky, kosatec, hodně...

číst více

Reklama


Reklama