Chloé See By Chloé
 

See By Chloé

Značka:

Chloé

Rok:

2013

Složení (neověřené)

bergamot, jabloňový květ, jasmín, santalové dřevo, vanilka

  • 23.10.15

Ne.Tohle se až na krásný flakón vážně nepovedlo.Zapařená ohnilá jablka v temném sklepě a cítím tam něco jako gumu nebo pneumatiku.Kdyby mi jí někdo podstrčil v jiném flakónu,tak ani nepoznám že se jedná o Chloé-tu tam necítím ani náznakem.Laci­ná,divná-nepovedený hokuspokus…

Nahlásit
  • 19.06.13

Po privoňaní som si predstavila čerstvo upečený jablkový koláč so škoricou. Mňam. Ale na sebe by som ju asi nechcela. Viem si ju predstaviť na mladých, pojašených babách.
Podobá sa s novou Zippo Feelzone for Her.

Nahlásit
  • 11.05.13

Velmi jemná, převážně květinová vůně. Dominují květiny (jabloňový květ), smetanově vanilková sladkost a v pozadí je i lehce ovocný nádech (vyzrálá, červená jablka). Vnímám ji jako něžnou, dívčí, nekonfliktní, mazlivou a řekla bych, že i uklidňující vůni.
Postupně se na kůži rozvine pudrovo-krémově a získá tak nádech elegance. V této fázi připomíná Chloé 2008, která se mi nelíbí. U této vůně mi však tato pudrovost nevadí.

Nahlásit

Hodnocení parfému Chloé See By Chloé

Líbí se mi (75) 55%
 
Neutrální (35) 26%
 
Nelíbí se (26) 19%

Hodnocení odbornice

  • 29.08.14

See by Chloé je jablečná vůně. Jablečně květinová, abych byla přesná. Jejím základem je pižmo (spíš sladší než svěží mýdlové), tedy směs pižma a lehkých květin. Sladkost pižma je podtržena špetkou vanilky a celá tato sestava slouží jako podklad, nebo spíš obal pro jablko. Nejde o úplně tradiční květinově ovocnou vůni a před koupí bych určitě...

číst více

Reklama


Reklama