Clarins Par Amour
 

Par Amour

Značka:

Clarins

Rok:

2005

Složení (ověřené)

červený pepř, černý rybíz, turecká růže, santalové dřevo, siamský benzoin

od 890 Kč
  • 03.04.13

Krémová vůně, u níž se mi v prvním okamžiku kdovíproč vybavila pláž za soumraku, kdy pomalu vyprchává horko celého dne a rozkvetlé stromy a živé ploty vydechnou úlevou a naplno se rozvoní. Časem vůně téměř nepozorovaně přejde do dřevité fáze, ale pořád zůstává ona počáteční hladkost. Flakónek mi svou solidností trochu připomíná Love In Paris a tvarem dózu na pleťový krém. Nejspíš nebude úplně ideální do ruky, obsahu ale přesně odpovídá.

Nahlásit
  • 24.07.10

Začátek příjemné mejdlíčko a pepř, později mejdlíčko a benzoin, moc ji na sobě necítím, drží se u těla.Teplá hladká ne moc výrazná ani vtíravá vůně-jemně mýdlově sladká.Moderní šmrnc.Na denní nošení, nebude okolí protivná.Taková „právě jsem se umyla“ bez svěžích kyselých ovocných tónů.Elegantní­.Hmmm, moc pěkná.Těm co mají rády mejdlíčko a vanilku určitě doporučuji k vyzkoušení.

Nahlásit
  • 18.06.10

Kdysi jsem měla koupěcukání naslepo a dobře,že jsem se ovladla,tohle není můj šálek čaje.Je to sorta,které říkám"teplé koření" a to můžu jen s výjimkami.Par Amour je vážně kořeněná,pepř ve složení je celou dobu nahořkle cítit,podobně vnímám v Romě bergamot a když už srovnávám,tak Par Amour silně připomíná počáteční fázi Xoxo Hertbeat,velmi podobné,skoro totožné.Heartbeat pak zesládne,objeví se dřevitě čokoládový základ,Par Amour se nemění,zůstává stejný a svůj a velmi dobře drží,rozvíjí se do sytosti,nevyprchává a to je patrné u mála vůní.Po 24 hodinách doplňuji,že na oblečení se Par Amour nakonec rozvoní mírně sladce,celkem jasně je cítit vanilkový benzoin a to dominantní koření a pepř tak trošku potlačuje.

Nahlásit
  • 19.04.10

zvlastna a vonkoncom nie neprijemna vona, citim ju ako slabu mentolku pod ktorou sa schovava slnecnica (cudne, ale je to tak).

Nahlásit

Vlastnosti vůně Clarins Par Amour

Suchá vůně
Sladká vůně
Chladná vůně
Teplá vůně
Mizerná výdrž (na kůži)
Superdržák (na kůži)
Mizerná výdrž (na oblečení)
Superdržák (na oblečení)
Slabá vůně
Silná vůně

Hodnocení parfému Clarins Par Amour

Líbí se mi (38) 60%
 
Neutrální (20) 32%
 
Nelíbí se (5) 8%

Reklama


Reklama