Luxe Champaca

Značka:

Comme des Garçons

Rok:

2007

Složení (neověřené)

champak, bílý pepř, andělika, paprika, kardamom, tuberóza, bílé pižmo, kosatec

Parfuméři:

Feisthauer Nathalie

od 3870 Kč
  • 07.08.17

Včera jsem zkoušela vzorek a velmi mi připomínal vůni od Sisley a to Sisley soir de la lune, kterou jsem již dvakrát měla. Cena je ovšem moc vysoká, čili Sisley je taková „levnější“ varianta. Každopádně před koupí raději vyzkoušejte, nebude stejně jako vůně od Sisley pro každý nosík.

Nahlásit
  • 05.06.12

Hlavní dojem: frézie vykvetlá v bodláčí. Ve skutečnosti: champaca obalená v pepři a chilli. Škrablavost je výrazná, v počátku dokonce imituje větvičník a chyprový dojem. Jakoby rozkvetlo houževnaté suché roští. Časem přibyde ještě kardamom a tuberóza, čímž iluze frézie vezme za své, a společně posílí tvrdost až arogantnost vůně. Ne že by to nebylo pěkné, ale rozhodně to není sentimentální květinovka. Ale právě to ji dělá zajímavou. Když po pár hodinách pichlavý kabát odloží, stojí tam najednou taková obyčejná kytka.
Pro úplnost musím dodat, že se v některých chvílích nepatrně zvedá nádech rozkladu, takový, který úplně vládne dojmu ze champaky v Sira des Indes. Pokud ho ale nebudete vyhlížet, nevšimnete si ho. Zanikne pod kořením.
Výdrž pikantně kořeněné fáze není valná, jen asi tři a ž čtyři hodiny. Škoda, při ceně flakonu je to trochu málo.

Nahlásit

Hodnocení parfému Comme des Garçons Luxe Champaca

Líbí se mi (4) 100%
 
Neutrální (0) 0%
 
Nelíbí se (0) 0%

Reklama


Reklama