Chanson d'Eau

Značka:

Coty

Rok:

1995

Složení (ověřené)

  • 05.08.16

Svěží vůně zelených listů. Připomíná smíšený les po dešti. Já jsem v ní ucítila i mladé kopřivy, přestože v ní být nemůžou.

Nahlásit
  • 08.02.14

Působí zeleně a chladně. Počáteční kyselost rychle mizí. Otevře se Vám ranní zahrada, kde voní vlhká tráva a citrony. V parném létě je ideální. Působí jako příjemná sprcha. Obtěžovat nebude nikoho.

Nahlásit
  • 18.06.12

Skvělá vůně do letních pařáků. Používám ji už druhým rokem a stále se mi neomrzela. Je svěží, ale ne vlezle. Citrusy zde jsou, ale není jich zde tolik, aby obtěžovaly. Cítím převážně šťavnatou zeleň: listí, trávu, jehličí. Zanechává čistý, svěží dojem, jako by člověk právě vyšel ze sprchy. Na kůži drží velmi dobře (klidně půl dne), bohužel na vlasech a na oblečení skoro vůbec, což je u svěží vůně trochu překvapivé.
Bohužel, v poslední době se dá těžko sehnat. Toaletní voda se už asi neprodává a deodorant mají jen někde.

Nahlásit

Hodnocení parfému Coty Chanson d'Eau

Líbí se mi (123) 83%
 
Neutrální (19) 13%
 
Nelíbí se (7) 5%

Hodnocení odbornice

  • 24.06.07

Svěží toaletní voda, jejíž vůně odpovídá barvě obsahu - působí převážně zeleně. Začátek je citrusově kyselý, potom jsem cítila kromě citrusových i jehličnaté a zelené tóny a citronovou trávu. Připomíná svěží pěnu do koupele a je vhodný hlavně pro teplé dny. Jeho svěžest je příjemná a nebude nikoho obtěžovat. Chanson d'Eau (neboli „píseň vody“)...

číst více

Reklama


Reklama