Courrèges Courrèges 2020
 

Courrèges 2020

Značka:

Courrèges

Rok:

1997

Složení (neověřené)

HLAVA: hruška, broskev, růžové dřevo, černý rybíz

SRDCE: jasmín, růže, konvalinka, kosatec

ZÁKLAD: cedr, ambra, pižmo, santalové dřevo

  • 14.05.13

Je libo šampíčko? Vůně docela dost připomíná Un Air de Habanita. Svou sladkou svěží hruškou se stopou růžového dřeva, zelené nerozkvetlé konvalinky a cedru je to příjemná zajímavá sladkosvěží průhledná žlutozelená vůnička. Taková ta vůně pro radost. Škoda, že výdrž má slabší.

Nahlásit
  • 20.06.12

Šťáva z černého rybízu! Mňam! Ihned se mi vybaví léto u babičky (kdo by to byl čekal v průhledném flakónku!)… pak se začne vůně hezky rozkládat a už je těžké jednotlivé složky identifikovat. Řekla bych, že tam ovocné tóny zůstávají, ale „není ovoce jako ovoce“ a jak nemám ráda ovocné vůně, tak tahle mi voní.

Je to jako by babička vyprala prádlo, nechala ho sušit ještě vlhké a voňavé na sluníčku a já do toho srkala rybízovou šťávu. Je to uklidňující, osvěžující a příjemné. V téhle fázi už vůně není ani sladká, ani ovocná. Je spíše sušší, květinová (kosatec výrazně, konvalinky znatelně).

Aby se mi na zahrádce nespálila ramena, maže mě babička mlékem na opalování. V závěru je cítit lehká krémovost a jakoby se vracel černý rybíz a květiny. Závěr je asi nejvíce pižmový se znatelným krémovým tónem.

Nahlásit
  • 26.04.11

Lehce zelená (nezralé hrušky a tráva), lehce ovocná (černý rybíz - kuličky a listí), lehce květinová (růže a nepatrně konvalinek) a to vše zaobaleno sladkým dřevem. A výsledkem je příjemná vůně obzvlášť vhodná na jaro.

Nahlásit

Hodnocení parfému Courrèges Courrèges 2020

Líbí se mi (4) 67%
 
Neutrální (2) 33%
 
Nelíbí se (0) 0%

Reklama


Reklama