Love in Black

Značka:

Creed

Rok:

2008

Složení (neověřené)

HLAVA: fialka, noční jasmín, cedr

SRDCE: kosatec, hřebíček, pižmo

ZÁKLAD: černý rybíz, růže

od 3776 Kč
  • 25.07.14

Love in Black (Creed) – láska v černém – pro mě spíše dáma v černých krajkových šatech, černý závojíček jí skrývá tvář, sedí sama v nočním baru a kolem ní aura tajemna. Ta vůně, která se kolem ní line, je lehce přidrzlá, suchá a odtaživá, takže pánové nemají odvahu chovat se k dámě jako ke kurtizáně.
Samotná vůně vás hned na úvod doslova profackuje ostrou vůní fialové tinktury, až jsem se lekla, po minutě nastupuje rázně fialka vyválená v prachu cest, kterou pod svá křídla vzal kosatec a vytvořili spolu mistrovské dílo vůně suché až na troud, přesto plné díky hojnosti fialek. Na konci zůstává stopa pudru, toho nejsuššího, jaký znám. Dosud jsem si myslela, že Teint de Neige je absolutní pudr, Love in Black není lepší, je jiná, neučesaná, silná, po sprchování jako by změkla a prosila o slitovní. Nemusí, pro mě je to nádhera, láska, která vznikla mezi fialkou a kosatcem. Doma byla bohužel ohodnocena spíše negativně, ale v tomto případě je mi to zcela jedno. Putuje do tužebníku. Neměla jsem ten pocit, že vůně vládne mně, naopak cítila jsem absolutní souznění. Nicméně bez vyzkoušení nedoporučuji.

Nahlásit
  • 06.02.14

Sladké fialky v kvalitním koňaku…prostě entrée ve velkém stylu. Rozvoněla se do podoby semiše pokrytého jemně sladkými zapudrovanými fialkami.

Nahlásit
  • 03.01.14

Nejtemnější fialka, co znám, sametová a hříšná, těžce oddychuje po milostné hře v náručí krásnému prachově suchému kosatci, ze tmy noci je žárlivě pozoruje rudá plně rozkvetlá růže, poprášená pudrovým pižmem… hustá, plná vůně, zvláštně suše sladká, omamná… neskutečná.
Plní se jí noční vzduch, těžkne a padá na vše… pohltí Vás ve svém nekonečném objetí… zahalí Vás pláštěm z černého hebkého sametu… tma.
Moc noci.

Nahlásit

Hodnocení parfému Creed Love in Black

Líbí se mi (32) 62%
 
Neutrální (9) 17%
 
Nelíbí se (11) 21%

Reklama


Reklama