Intimately Woman

Značka:

David Beckham

Rok:

2006

Složení (neověřené)

HLAVA: bergamot, růžové lístky
SRDCE: lilie, tuberóza, pomerančový květ

ZÁKLAD: vanilka, santalové dřevo, pižmo

Parfuméři:

Bethouart Jean Pierre

Kategorie:

květinová

  • 02.02.15

Taktéž jedna do sbírky kupovaných naslepo bez vyzkoušení. Je to čistá, květinová vůně. Cítím bílé květiny a růže. Rozkládá se do pudrova, to já můžu. Flakonek klame, není to žádná letní polívačka, naopak výdrž je velmi dobrá, na tu cenu až výborná a vůně je těžší, spíš na zimní období. Líbí se mi, ale mám mnohem oblíbenější vůně. Používám na denní nošení, na speciální akce volím něco jiného. Průměr

Nahlásit
  • 18.11.14

Za málo peněz hodně muziky. Ano, to platí v případě Intimately Woman.
Několik týdnů jsem se odhodlávala koupit ji na slepo. Oslovilo mě složení, zejména tedy tuberóza, na kterou jsem byla zvědavá.
Ve spěchu jsem tedy vběhla do drogerie (cena se tam pohybuje stále dost vysoko, ale na webu se dá sehnat 75ml za krásné tři stovky), popadla jsem flakon, aplikovala na zápěstí a pokračovala v nákupu.
Prvních deset, možná dvacet minut jsem si říkala: „tak tohle na sobě nesnesu, kde to mohu umýt“. Na nějakou dobu jsem ji přestala věnovat pozornost a po půl hodině jsem byla mile překvapená. Palčivý začátek, který měl na svědomí bergamot ustoupil a vůně se rozvoněla do stabilní, oblé vůně. Řek Nejhezčím faktorem vůně je santal, který je opravdu příjemný. Díky pižmu má vůně opravdu fantastickou výdrž, za kterou se opravdu nemusí stydět. Aplikovala jsem odpoledne a cítila jsem ji na zápěstí ještě druhý den ráno!
Troufám si říct, že to není klasická drogérková polévačka, ale zajímavá, ačkoli ne zcela originální vůně.

Nahlásit

Vlastnosti vůně David Beckham Intimately Woman

Chladná vůně
Teplá vůně
Slabá vůně
Silná vůně

Hodnocení parfému David Beckham Intimately Woman

Líbí se mi (53) 54%
 
Neutrální (29) 30%
 
Nelíbí se (16) 16%

Hodnocení odbornice

  • 12.12.07

Tato vůně mě při přidávání do databáze zaujala; koho by také nezaujala drogerková vůně s tuberózou, že? Chtěla jsem zkrátka vědět, jestli tam opravdu nějaká tuberóza je cítit. Výsledek zkoušky je takový, že tuberóza moc cítit není - kdyby to nestálo ve složení černé na bílém, ani by mě to nenapadlo. Intimately Woman je bílá květinová vůně a...

číst více

Reklama


Reklama