Cool Water Sensual Essence

Značka:

Davidoff

Rok:

2012

Složení (neověřené)

HLAVA: červené ovoce
SRDCE: plumérie, bergamot

ZÁKLAD: pižmo, vanilka, dřevité tóny

Parfuméři:

Lorson Nathalie

Kategorie:

květinově ovocná

od 29 Kč
  • 23.08.12

ak ste fanynkou alebo vlastníčkou aspoň jednej z nasledujúcich vôní, bude sa Vám isto páčiť: Paco Rabanne-Lady Million, nový Roberto Cavalli, Trussardi Donna 2011 alebo veci na štýl Amor Amor…prvé tri zmieňované „zlaté vône“ majú pre mňa niečo spoločné (až opojivo nasladlé tóny vanilky, sandalového dreva, pačuli, neroli..proste na ten štýl). Je to skôr opojivá ťažšia hrejivá vanilková vôňa, ktorá mi ešte pred pár týždňami voňala, no asi vzhľadom na horúce počasie by som ju nevedela vystáť. Pred kúpou odporúčam aplikovať na vlastnú pokožku. Skôr mi sedí na jeseň, pretože pri mori, aj keď len večer, si ju moc neviem, resp. nechcem predstaviť. Ale oplatí sa vyskúšať!

Nahlásit
  • 08.07.12

Opravdu nějak nechápu výrobce jak pořád čarují s jejimi názvy parfémů. Sice chápu, že chtějí vytěžit již ze známého jména ale třeba takový Jasmin Noir L´eau Exquise od Bvlgari nemá nic společného s názvem Jasmin a s Noir už vůbec, protože jde o lehkou, čajovou a transparentní vůni, která by si zasloužila samostatný název. Přesně toto mě napadlo když jsem pohlédla na zlaté balení Davidoff Cool Water Sensual Essence a po vyzkoušení mě již zachvátila jistota, že Cool Water v názvu nemá fakt co dělat. Tahle vůně je totiž naopak spíše typově hodně teplá (snad to mohl být Hot Water :) ) a taky spíše sladká - hned mi evokovala vůně jako Lady Million od P. Rabanne nebo C. Herrera 212 VIP a řekla bych, že i složení se točí kolem podobných složek - trocha ovoce, bílých květin, bergamotu, vanilky a dřevitých tónů, lékořici uvedenou ve složení jsem nebyla schopna zaregistrovat. Myslím, že vůně je taková elegatní, příjemná, neurazí, nenadchne, nikterak ani nevybočuje, bohužel podobných najdeme mraky, takhle je trošku více naředěná než výše zmiňované, jako dárek bych se ji nebála koupit.

Nahlásit

Vlastnosti vůně Davidoff Cool Water Sensual Essence

Suchá vůně
Sladká vůně
Chladná vůně
Teplá vůně
Mizerná výdrž (na kůži)
Superdržák (na kůži)
Mizerná výdrž (na oblečení)
Superdržák (na oblečení)
Slabá vůně
Silná vůně

Hodnocení parfému Davidoff Cool Water Sensual Essence

Líbí se mi (25) 51%
 
Neutrální (20) 41%
 
Nelíbí se (4) 8%

Hodnocení odbornice

  • 26.08.13

Vyzkoušením x-té odnože Cool Water jsem si samozřejmě o zklamání koledovala, tak si nemůžu moc stěžovat. Vytvářet smyslnou sexy vůni pozměněním něčeho, co je v původní verzi vodní svěženka, není podle mého názoru úplně dobrý nápad. Soudě podle reklamy na Sensual Essence bylo záměrem přenést pozornost z modrých vlnek na prohřátý zlatý písek,...

číst více

Reklama


Reklama