Cool Water

Značka:

Davidoff

Rok:

1988

Složení (neověřené)

HLAVA: mořské tóny, máta, zelené tóny, koriandr
SRDCE: neroli, pelargónie

ZÁKLAD: cedrové dřevo, větvičník, pižmo

Parfuméři:

Bourdon Pierre

od 29 Kč
od 90 Kč
od 338 Kč
od 346 Kč
od 439 Kč
od 433 Kč
od 540 Kč
od 519 Kč
od 848 Kč
od 259 Kč
od 208 Kč
  • 12.04.16

Toto byla první dražší EDT, kterou jsem si koupil. Kupoval jsem bez vyzkoušení, no po prvním použití jsem byl lehce zklamán, připadala mi jak osvěžovač vzduchu. Poté se mi ale zalíbila - je dost svěží, cítím z ní citrusy, a přitom je zde přítomna lehká nasládlost. Vůně nevydrží celý den, ale tragické to také není. Není tedy moc výrazná, ale to nemusí vždy vadit.

Nahlásit
  • 26.09.12

Vůně mi byla dána jako dar asi před rokem. Dotyčný věděl, že jsem ji používal někdy v roce anc,cvaj, traj, ale udělala mě radost. Tu radost mě zkazila kamarádka, která dělala ve firmě mam dojem, že to byla O......e která pravila jéé ty používáš od nás vůni Glacier. Dostala mě! Teď leží v šupleti, ale čas od času ji vytáhnu. Má výrazné vzdušné tóny, citrusový vánek po odeznění těch základních. Hodí se jak pro mladé tak staré pány v letech. Je to universální vůně. Avšak po šoku ve srovnání s Glacierem je pro mě OUT.

Nahlásit
  • 23.08.12

Jak zmínil kolega, že si někteří vybaví osvěžovač vzduchu, tak přesně to je můj případ..po nanesení mě doslova kopla její svěžest..a okamžitě jsem si vzpomněl na „Fresh ocean“ osvěžovač co se válí na WC nebo různé sprchové gely modré barvy ..Oproti osvěžovači vidím jediný rozdíl..a to že zůstanete svěží téměř celý den.Průběh vůně mi připadá neměnný(omluvte můj nezkušenný nos).Mám pocit, že ony „fresh ocean“ osvěžovače jsou poměrně oblíbené a nechtěl bych, aby lidé v souvislosti se mnou mysleli na toaletu :D..Omlouvám se všem příznivcům této vůně :)

Nahlásit
  • 25.05.07

V přvní řadě bych chtěl zmínit, že Cool Water patří k mým úplně nejoblíbenějším vůním. Měl jsem tu čest tuto vůni, která byla vytvořena v roce 1988, poprvé ucítit asi před čtyřmi léty a byl jsem naprosto unešen. Já prostě miluji fougerové vůně. Levandule na mne působila bezstarostným a pohodovým dojmem. Představoval jsem si procházku někde na pláži při západu slunce. Je výrazná, dlouho vydrží a přitom je pořád příjemná i nakonci celého procesu vyvíjení. Ano i tato vůně má své odpůrce. Někdo říká, že je syntetická, jiný že voní jako osvěžovač vzduchu. Ale já se za ní budu prát. :) Když se řekne „klasika mezi pánskými parfémy“, mně se vybaví Fahrenheit, Eternity a samozřejmě Cool Water. Určitě jsou lidé, kteří ví, o čem mluvím. :)

Nahlásit

Hodnocení parfému Davidoff Cool Water

Líbí se mi (42) 63%
 
Neutrální (14) 21%
 
Nelíbí se (11) 16%

Reklama


Reklama