Addict 2

Značka:

Dior

Rok:

2005

Složení (ověřené)

HLAVA: grapefruit, bergamot

SRDCE: frézie, granátovník
ZÁKLAD: bílé pižmo, santalové dřevo

Kategorie:

květinově ovocná

  • 20.03.13

V prvom rade-ak ste verným fanúšikom Addict , Addict 2 asi pre vás nebude to pravé. Je totiž z úplne iného „súdka“. Osviežujúci začiatok - najprv citrusové ovocie: podľa mňa nie horké, jednoducho povedané veľmi „čerstvé“ , ktoré sa časom rozvinie do kvetinového závoja spolu s jemným pižmom- nie však presladené spojenie, stále ho totiž doháňa ovocie. Pre mňa (a moje okolie) očarujúca kombinácia. Imponuje mi hlavne to prvotné nadšenie… srdce vône - spomínanú kvetinovú časť si už totiž veľmi neužijem. Zdá sa mi, že po krátkom čase vôňu prestávam vnímať, čo ma dosť mrzí :(. Addict 2 sa vyrába aj v limitovanej verzii s jemnými trblietkami (ktoré sú však naozaj len decentné, skoro neviditeľné, zahaľujú telo akoby do olejového závoja- vyzerá to elegantne a zvodne zároveň)- určite odporúčam vyskúšať. Vôňa je to veľmi vydarená- pokiaľ milujete kvetinovo- ovocné, svieže vône. Jediné sklamanie je pre mňa tá výdrž… Nie je klasický „držiak“ na aké som zvyknutá (ale to mu s prižmúreným očkom dokážem odpustiť). Ideálna na jarné dni, keď sa všetko prebúdza k životu a vy máte chuť zahodiť pochmúrne pocity zo zimných dní za seba a zahaliť sa do očarujúceho závoja bezstarostnosti … Addict 2 vyjadruje optimizmus a radosť zo života.

Nahlásit
  • 10.10.12

Sladkokyselá ovocně květinová vůně, žádná „řiďule vycmrndlá“, nýbrž relativně sytá a hustá. Sladkokyselost ovoce je držena na uzdě nasládlým pižmem, které dává vůni punc „růžové“ tělové vůně. A to v kategorii „líbivek“ vůně velice povedené.......

Nahlásit
  • 13.01.12

Addict 2 není své matičce vůbec podobná. Začátek je velmi hořký a svěží, jako právě rozkrojený grep. Postupně se přidávají květiny a vůně začne být více „růžová“. Poté se parfém ustálí a cítím univerzální líbivou směs květin. Nic třeskutě originálního, ale muži mi ji chválí.

Nahlásit
  • 05.07.11

vyhýbala jsem se jí obloukem, když jsem slyšela, že se v ničem nepodobá klasickému Addictu, který „žeru“. Navíc je to taková růžová vodička, odnož a já nevím ještě co. No, dostihla mě v podobě zapůjčeného vzorečku, tak tedy sem s ním.
Začátek nic moc - citrusový nástup (bergamot, grapefruit), jako obšlehlý z hromady předcházejících. Pak to začalo být zajímavé, houstla, sládla…přidalo se hezké pižmo, to se mi líbilo a v duchu jsem si začala spílat jak hnusně a snobsky jsem k němu přistupovala, málem bych se už už za svůj postoj i styděla. Jenže pak to nabralo směr čehosi co fakt není k čichání a k líbení už vůbec ne. Takže další zbytečná vůně. Souhlas -úlitba trhu, nic víc. Přestaňte, monsieur Dior a další, s těma růžovejma vodičkama, sakra!

Nahlásit

Vlastnosti vůně Dior Addict 2

Suchá vůně
Sladká vůně
Chladná vůně
Teplá vůně
Mizerná výdrž (na kůži)
Superdržák (na kůži)
Slabá vůně
Silná vůně

Hodnocení parfému Dior Addict 2

Líbí se mi (183) 69%
 
Neutrální (61) 23%
 
Nelíbí se (22) 8%

Hodnocení odbornice

  • 26.06.07

Addict 2 Dior představil v roce 2005. Addict je těžká orientální vůně s vanilkou, Addict Eau Fraîche pak mírně odlehčená, ale charakterem stejná verze téhož. Addict 2 s nimi nemá mít nic společného. Dior ho na svých stránkách představuje jako uličnicky dívčí, jiskřivě optimistickou vůni, skrz kterou svět uvidíte jako růžovými brýlemi. Jinými...

číst více

Reklama


Reklama