Dior Midnight Poison
 

Midnight Poison

Značka:

Dior

Rok:

2007

Složení (ověřené)

mandarinka, bergamot, růže, pačuli, ambra, francouzská vanilka

  • 22.07.12

Není mnoho parfémů, kterým zůstávám věrná, a které mne oslovují pokaždé, kdykoli se jimi navoním. Midnight Poison si poněkud troufale, snad až přidrzle, dovolím srovnávat s krásou, vytříbeností i proměnlivostí klasického Poisonu. Půlnoční jed dostál svému jménu. Mimořádně vybroušené pačuli v kombinaci s ušlechtilými růžemi a vanilkou nabízejí zváštní ambivalentnost. Zatímco přes den vůně dodává sebevědomou eleganci, v noci přidává na hříšnosti. Sametový pléd čekající, až se do něho zahalíte po horké koupeli. Přilhne, zahřeje, rozpálí, hladí. Čistý parfém se od verze parfémové vody liší jen nepatrně, vyniká vanilka, která potlačuje pačuli, zatímco u edp je to opačně. Obě verze se však opravdu vkusně a neřvavě rozvíjejí. S posledním výdechem přichází temně rudá pudrovost uschlých růží naimpregnovaných v alkoholu.

Nahlásit
  • 12.11.11

Pačuli,růže,man­darinky,ambra a mýdlo mi splynuly do něčeho důvěrně známého,ano už to mám Apparition,složky nejnovějšího Poisonu mi dávají dohromady koktejl Apparitionu velmi podobný,ovšem v méně „likérové“ podobě ,doplněné lžičkou koření a kapkou citronu,protře­pat,nemíchat a neservírovat Popelce,mohlo by to s ní šlehnout.Vidím opravdu půlnoční dámu oděnou v půlnoční modři,jak popíjí onen koktejl a kolem hlavy se jí kroutí pramínky černočerných vlasů.
Vůně je velmi omamná,skvěle drží,volila bych ji jako doplněk večerních šatů nebo alespoň malých černých.

Nahlásit

Hodnocení parfému Dior Midnight Poison

Líbí se mi (229) 75%
 
Neutrální (57) 19%
 
Nelíbí se (18) 6%

Hodnocení odbornice

  • 12.10.07

Dnes jsem kromě Midnight Poison zkoušela také Angé Ou Démon a nemůžu si nevšimnout jisté podoby; mysticky tmavé barvy, bílá, černá, temně modrá, mystická reklamní kampaň, bledé krasavice, zkrátka mystika teď asi bude in. A nejen mystika - tuším i jakési (neo)barokní proudy - stačí se podívat na video k Midnight Poison a vzpomenout si na další...

číst více

Reklama


Reklama