Miss Dior Chérie L'Eau

Značka:

Dior

Rok:

2009

Složení (ověřené)

hořký pomeranč, bílá pižma, gardénie

Parfuméři:

Demachy Francois

  • 12.08.14

Brutálně svěží! Do flakonu byl nacpán bílý šeřík, přidali špetku bílého prádla a ozelenili několika bylinnými lupínky. Po citrusech ani stopa a to je mi sympatické.
Určitě je velmi elegantní, ale na mne je té čistoty a zelenkavé svěžesti až příliš.

Nahlásit
  • 14.12.11

Moc pěkná svěží citrusovo-květinovo-bylinná vůně. Citrusový začátek přechází postupně do hebké „zelené“ kombinace květů černého bezu a šeříku. Vůně je taková elegantní, není to žádná laciná svěženka. Má bohužel pouze jedinou chybu - moc na mě nedrží (ani v teple ani v chladu).

Nahlásit
  • 01.04.09

Zatím jen na základě testru, kdy mě velmi mrzelo, že došel, jsem měla možnost tuto novinku vyzkoušet. Voněla i manželovi, kterému nevoní skoro nic. :-)
Není to klasická květinová vůně, je to vůně jako by člověk měl jen vyprané věci v nějaké příjemné aviváži. Cítila jsem se v ní velmi dobře, čistě, voňavě… Po nastříkání je to opravdu takový „zelený“ závan, svěží a příjemný. Pomeranče jsem necítila (nevěděla jsem že tam jsou), snad možná někde v pozadí, ale rozhodně ne hořce. Po delší době je tam něco mléčného co bych čichala pořád. Vše to harmonizuje s tím čímsi svěžím i voňavým zároveň. Již mám objednanou 100ml verzi, doufám že přijde brzy! Vyzkoušejte, určitě bude mít spoustu příznivkyň.

Nahlásit

Vlastnosti vůně Dior Miss Dior Chérie L'Eau

Suchá vůně
Sladká vůně
Chladná vůně
Teplá vůně
Mizerná výdrž (na kůži)
Superdržák (na kůži)
Mizerná výdrž (na oblečení)
Superdržák (na oblečení)
Slabá vůně
Silná vůně

Hodnocení parfému Dior Miss Dior Chérie L'Eau

Líbí se mi (75) 77%
 
Neutrální (15) 15%
 
Nelíbí se (8) 8%

Hodnocení odbornice

  • 09.04.09

Recenzi na Miss Dior Chérie L'Eau si přála čtenářka Dani. Byla v parfumerii a zastavila se u regálu s parfémy Dior, kolem kterého dosud jen procházela v obavách, že tam jsou jen samé klasiky, které jí nebudou sedět. Ale Dior už dávno nedělá jen smrady pro staré báby, protože žádný soudný podnikatel nebude ignorovat ke svěženkám tíhnoucí segment...

číst více

Reklama


Reklama