Dior Miss Dior Le Parfum
 

Miss Dior Le Parfum

Značka:

Dior

Rok:

2012

Složení (neověřené)

mandarinka, absolut z bulharské růže, absolut z turecké růže, pačuli, ambra, vanilka

Kategorie:

orientální

od 2190 Kč
  • 31.10.15

Je nádherná!!!! Luxusní, elegantní, romantická, teplá, sladká, heboučká. Ovoce, růžičky a pudr. Dostávám na ni nejvíc komplimentů a nejradši bych se v ní koupala.

Nahlásit
  • 27.10.15

Uzivam si ji kazdou zimu zas a znova. Je nadherna a silna. Mandarinky clovek nevnima ale prinasi takove odlehceni na zacatek. ruze a ambra prinasi takovy babickovsky a zaroven moderni styl. Stale me udivuje jak takova jednoducha vune muze tak uzasne a komplexne vonet. Tolik komplimentu jako na tuto vuni jsem jeste nedostala.

Nahlásit
  • 25.02.14

Elegantní kráska v kabátku z kouřové ambry, jemné vanilky, karamelizovaného sladkého pomeranče a teplý závan jemného dřeva. Nevyhledávám ve vůních růži, tady ji však vůbec nevnímám, jen tak mimochodem občas vystrčí růžky. Velmi povedená, neskutečný držák.

Nahlásit
  • 13.12.12

Můj první dojem bylo karamelizované ovoce se spoustou teplé ambry. Všechno krásně sladěné, harmonické, hřejivé. Ideální do mrazivých dní. Doporučila bych ji i těm, kteří nemusejí růže v parfémech, nejsou tam skoro vůbec cítit, snad jen náznakem. Je to hodně sladká výrazná vůně, co se týče výdrže, řadila bych ji do kategorie „super držáků“. Flakón vůni v podstatě vystihuje, je jednoduchý, ale přesto elegantní. Obsah flakónu je ale o mnohem luxusnější.

Nahlásit
  • 10.10.12

Do sladce kouřové ambry s popraškem suché nesladké skořice se pomalu začaly prolínat závany syté rudé růže - podobné růžové tóny si pamatuji z původního (=nepřeformulo­vaného) Trésoru. Vůně je hebká, romantická a po úplném rozvonění navíc uhlazená prachem z vanilkového pudru a skořice. Tak ta se povedla!!!!

Nahlásit

Vlastnosti vůně Dior Miss Dior Le Parfum

Suchá vůně
Sladká vůně
Chladná vůně
Teplá vůně
Mizerná výdrž (na kůži)
Superdržák (na kůži)
Mizerná výdrž (na oblečení)
Superdržák (na oblečení)
Slabá vůně
Silná vůně

Hodnocení parfému Dior Miss Dior Le Parfum

Líbí se mi (189) 84%
 
Neutrální (29) 13%
 
Nelíbí se (8) 4%

Hodnocení odbornice

  • 27.05.13

Vedle parfému Le Parfum (pozn.: Le Parfum není čistý parfém, ten se jmenuje Extrait de Parfum - Diore, Diore, nedělej v tom zmatky) ovšem všechny ostatní verze blednou. Miss Dior Le Parfum se staré Miss Dior vůbec nepodobá, ale troufám si říct, že jejím stoupenkyním se bude líbit; je totiž prudce elegantní a taková… poctivá. Její základ je...

číst více

Reklama


Reklama