DKNY Golden Delicious

Značka:

Donna Karan

Rok:

2011

Složení (neověřené)

pomerančový květ, jablko Golden Delicious, bílá růže, lilie Casablanca, vanilková orchidej, konvalinka, pižmo, santalové dřevo, týk

Kategorie:

květinově ovocná

od 21 Kč
od 138 Kč
od 182 Kč
od 465 Kč
od 628 Kč
od 829 Kč
  • 27.04.12

Koupila jsem ho mamince, která miluje jablkové vůně (All About Eve od JOOP!) a musela jsem ho koupit i pro sebe, přesto, že já na tento typ vůní moc nejsem. Tahle se mi líbí. Nevím, jak dlouho mi ta obliba vydrží, ale momentálně jsem nadšená.
Jablka, jablka a zase jablka. Tuny šťavnatých zralých jablek a trocha konvalinek. Klasické Be Delicious se moc nepodobá, to spíše J´Adoru, ale bez otravných kyselých tónů láku z okurek.
Vůně je poměrně výrazná, sladká a ani teplá, ani svěží. Výdrž je průměrná - tak 2-3 hodiny. Lidem se jednoznačně líbí, ohlasy okolí jsou veskrze kladné.

Nahlásit
  • 13.02.12

Úchvatná vůně! Vznešená a elegantní. Na začátku je cítit pomerančový kvítek a pak se rozvoní do moc příjemného pudru s trošičkou růže a lilie. Taky maličko ovoce je tam cítit, ale není to nijak rušivé. Základ vůně je těžší, vanilková s konvalinkami. Nejvíc se hodí do společnosti k šatům nebo modernímu kostýmku a spíše na chladnější období. Výdrž je perfektní. Určitě bych si ji pořídila!

Nahlásit
  • 15.09.11

Žádná třeskutě svěží otravná jablka všech barev a druhů, ale ovocně květinová vůně, ve které je jablek pomálu. Zato pomerančových květů a po rozvonění ještě navíc jemných pudrových konvalinek je tak akorát. Vůně je jemná, lehce nasládlá a nad většinou „jablek“ DK vysloveně ční.

Nahlásit

Vlastnosti vůně Donna Karan DKNY Golden Delicious

Suchá vůně
Sladká vůně
Chladná vůně
Teplá vůně
Mizerná výdrž (na kůži)
Superdržák (na kůži)
Mizerná výdrž (na oblečení)
Superdržák (na oblečení)
Slabá vůně
Silná vůně

Hodnocení parfému Donna Karan DKNY Golden Delicious

Líbí se mi (48) 73%
 
Neutrální (11) 17%
 
Nelíbí se (7) 11%

Reklama


Reklama