Red Delicious

Značka:

Donna Karan

Rok:

2006

Složení (neověřené)

HLAVA: šampaňské, liči, maliny

SRDCE: jablko, růže, pačuli

ZÁKLAD: vanilka, ambra, smyslné tóny

  • 30.09.14

Z této vůně jsem tak trošku rozpačitá…
Ihned po nastříknutí je vůně hodně těžko identifikovatelná, hledala jsem v ní co vlastně cítím a přišlo mi že je to jahodový kompot s vyvanulým vínem. Vůně je zpočátku dost syntetická, ale zajímavé je, že jen na kůži. Na oblečení voní mnohem lépe (z čehož plyne, že se budu vyhýbat aplikaci na kůži a dám přednost přestříknutí vlasů či oblečení).
Tak tedy: zpočátku jsou to jahody a víno, možná trošku sladké liči.
Srdce (jablko, růže) jsem popravdě moc necítila, nebo uteklo moc rychle a základ (vanilka, ambra, smyslné tóny) jsou prakticky tím nejhezčím, co vám Red Delicious může nabídnout…
Takže za mě: rozhodně ano, ale nedejte na první dojem, nechejte vůni řádně rozvonět, nabídne Vám mnohem víc, než strohý začátek.

Nahlásit
  • 02.02.11

Počáteční dojem je poněkud alkoholový… ajjaj… liči a maliny, dvě složky které nemám ráda a hned vedle sebe… jsou naštěstí v přijatelné podobě, ne sladké, jen nasládlé… trochu přezrálé, trochu umělé, ale v rámci možností ujdou. Tedy, zatím to byl ne moc dobrý zážitek…
Jablíčko vykouklo, ale jen opatrně a rychle se zase běželo schovat… v kombinaci s růží totiž nedělalo moc dobrý dojem, pochopilo to a důstojně odešlo.
A máme tu sladký dojezd… pačuli, sem tam stopy ovocné sladkosti a nepovedená vanilka.
Nemyslím, že bych nebyla nezaujatá proti jablkovým flakónům, ale když je vůně pěkně udělaná, je jedno od koho/za kolik je. Tady je to postě červená voda… nudná, vlezlá, nepříjemná.

Nahlásit
  • 26.05.07

Tohle je můj včerejší zážitek,dostala jsem vzorek a těšila se.Jablíčkové vůně mám ráda,ale většinou to výrobce odbyde vůní zeleného jablka a tohle vypadalo na vůni jablíček červených.Nejdříve jsem necítila nic,po 5 minutách se objevily tóny podobné Nině 2006,aby se za chvíli zas vytratily a já bádala nad tím,co vlastně cítím.Kromě syntetické sladkosti jsem toho moc necítila,snad závan červeného ovoce,ale jakéhokoliv a takového opravdu umělého.Velmi brzo jsem ji přestala vnímat vůbec,ale abych byla spravedlivá,obešla jsem všecky 3 chlapy,co je mám v chalupě ve věku 28-60let a jim se bez rozdílu líbila.Chyba bude asi v mém nose.

Nahlásit

Hodnocení parfému Donna Karan Red Delicious

Líbí se mi (35) 35%
 
Neutrální (40) 40%
 
Nelíbí se (24) 24%

Hodnocení odbornice

  • 29.06.07

Be Delicious se mi docela líbila - je to zdařilá kombinace jablečné svěžesti a květin - ale její následnice Red Delicious mě vůbec nenadchla. Hodně voní po jablku a malinách, a to i po rozvonění. Je citelně méně originální než Be Delicious, a zvlášť ze začátku mi připadala dost bonbonově syntetická. Základ je teplejší, je proto spíš smyslně...

číst více

Reklama


Reklama