She Wood

Značka:

DSquared2

Rok:

2008

Složení (neověřené)

HLAVA: citron, neroli, jasmín

SRDCE: fialka, heliotrop, pižmo

ZÁKLAD: cedr, vetiver, ambra

Parfuméři:

Bugey Daphne

od 195 Kč
od 656 Kč
od 1033 Kč
  • 04.08.14

Svazek čerstvých fialek, pár kvítků jasmínu a šťavnatý nasládlý plátek citronu - to vše položené na čerstvém vlhkém pařezu, na který dopadají teplé sluneční paprsky. Vůně je svěží a optimistická, s dobrou výdrží, žádná řídká vodička.

Nahlásit
  • 26.04.11

Poslední dobou zkouším vůně, které snad všechny začínají stejnou svěžestí (citrusy, bergamot nebo neroli). A pokračuji v tom i dnes i když už mě to malinko nudí, ale… tady je přítomen taky jasmín, poměrně povedený jasmín, nedusivý, svěží, jarní… jako když právě kvete a vane do něj svěží větřík. Citron s jasmínem mi trochu připomínají zimolez… jarní začátek.
A už je tady to „dřevo“ - suchý cedr. Svěží a suchý dojem s pižmem. Fialky tam nejsou nejprve cítit skoro vůbec, ale později se dostávají ke slovu. Jsou to fialky vonící v lese, na sluncem rozpálené pasece, kde se mísí vůně fialek s vůní dřeva. V závěru se dost líbí kombinace ambry a vetiveru… kdy se vůně hezky uklidní a rozvíjí se, ale zároveň zůstává suchá a lehká.
Vlastně na celé té vůni „nic moc“ není, celkem běžná dřevitě květinová vůně. Na to je ovšem zajímavě namíchaná a hraje si se složkami, její průběh není tuctový a myslím, že jako volnočasová vůně nebo vůně na sport pro někoho, kdo už si v životě něco „odčichal“ bude sloužit dobře. Díru do světa s ní asi neuděláte, ale volné chvíle si užijete na úrovni.

Nahlásit

Hodnocení parfému DSquared2 She Wood

Líbí se mi (100) 75%
 
Neutrální (25) 19%
 
Nelíbí se (9) 7%

Reklama


Reklama