Musc Black

Značka:

El Nabil

Složení (ověřené)

dřeva, Koření, pižmo

  • 31.10.13

CPO. Hustý lektvar v zakouřené čarodějnické kuchyni, ze kterého se poněkud nečekaně vyloupla hustá sladká kofola. Ale jak rychle přišla, tak rychle odešla - a zůstal sladký dřevitý lektvar s kouřově kořeněnou ambrou a zřetelnou živočišnou stopu. Suma sumárum: tajemná až temně démonická vůně, pohybující se na hraně mezi unisexem a pánskou vůní.

Nahlásit
  • 16.05.13

Musc Black..první očichání - hrůza, dost síla a už nikdy víc..druhé očichání po 2 dnech - nádhera..silná, plná , živočišná, hodně vyrazná vůně, je tam určitá větrovost/svěžest (to bude asi ta citrokola :-) ) , společně s živočichem na jedné hromadě..určitě bych ji použila spiš na večer, hodně pozdě a s někým opačného pohlaví.

Nahlásit
  • 28.10.12

Tento divoký mustang ebenovej farby tu ešte nemá recenziu? Pravda, táto vôňa vás dostane aj bez slov. Naťupkala som si na seba tento skvost a vybafla to na mňa drevitá nálož citrokoly s medom. Postupne sa však sviežosť vytrácala a do popredia sa dostala vôňa čerstvo-orezaného dreva v sprievode sladkastého pižma. O slovo sa hlásili aj tony korenia. Na konci sa divoký kôň ukludnil a bola to jazda po zasľúbenej zemi plnej vonných tyčiniek. Je to hrejivá, opojná telová vôňa. Síce je označená ako pánska, ale koho to zaujíma, keď pri vôni Musc Black zabudnete na všetko čo sa vám dovtedy hmýrilo hlavou?

Nahlásit

Hodnocení parfému El Nabil Musc Black

Líbí se mi (22) 56%
 
Neutrální (14) 36%
 
Nelíbí se (3) 8%

Reklama


Reklama