Musc Mumaiz

Značka:

El Nabil

Rok:

2012

Složení (ověřené)

Popis parfému:

parfémový olej

  • 10.10.13

Okamžitě po aplikaci jsem se zděsila, připomnělo mi to amoniak z barvy na vlasy s něčím kyselým, ale během deseti minut jsem nemohla odtrhnout nos od zápěstí. Zpočátku jsem cítila dost zeleně s štiplavým zázvorem,ale poté vůně čím dál víc sládla a hřála. Pořádný stůl ze suchého dřeva, poprášený zázvorovým prachem a na něm na troud vysušená růže se šafránem a vedle otevřená krabička cigaret...... . Oud je tady opravdu jemňoučký - ve spoustě vůních je mi nepříjemný, ale tady nos jen hladí. Po rozvonění mi velmi přípomíná styl Serge Lutens, jak tady již zmiňovala dzona. Za ty peníze je to trefa do černého.

Nahlásit
  • 31.05.12

CPO. Mírně sladká, jemně oudová a výrazně dřevitá vůně se suchými růžemi a výrazným pižmem. Po dvou hodinách dřevo s pepřem a mletým zázvorem, podbarvené pižmem. Není to žádná oudová divočina, ale velmi sofistikovaná arabská klasika pro oudové začátečníky.

Nahlásit
  • 25.04.12

Zářivá a kořenitá vůně působící nanejvýš luxusně. Je to jako se ocitnout v exotickém ráji: oud, dřevo, spousta zeleně a květiny. Vůně působí velice živě a intenzivně - květy jsou obrovské, sytě barevné, nepřehlédnutelné, fialové a červené. Zeleň je ke květům velmi kontrastní. Oud dodává pocit luxusu a pohodlí. Dřevo zase pocit absolutního klidu, ale také samoty. A slunce prozařuje tento ráj svým nažloutlým světlem. Ve vůni je pocit výjimečnosti a zároveň osamělosti, kterou způsobuje. Má velmi dlouhou výdrž.

Nahlásit
  • 06.04.12

Mechově jemná vůně suchého dřeva se směsí suchého koření. Je to skoro lutensovská variace, velmi kultivovaná a podobně jako vůně SL vytváří prostor jen pro jednoho, s pocitem úlevy z toho pohodlí samoty. Neobyčejný je už začátek. Směs suchého koření, ale nic orientálního, žádná masala, žádné kari, spíš koření do hrnce s houbami nebo se zvěřinou. Zespodu je koření prohříváno nasládlým dřevem. Je to tiché a nesmírně klidné. Když už se zdá, že to tak zůstane, zvedne se pryskyřice a vůně se začne přerovnávat. Dřevo ožije, nabyde a jakoby se chystalo kvést. Udělá to ale po svém klidném způsobu a dospěje do velmi příjemné fáze suše kořeněného sladkého oudu s nádechem růže.
Vůně je to rozhodně nevšední, pozoruhodná už tím, jak je mistrovsky vyvážená.

Nahlásit

Hodnocení parfému El Nabil Musc Mumaiz

Líbí se mi (26) 74%
 
Neutrální (6) 17%
 
Nelíbí se (3) 9%

Reklama


Reklama