El Nabil Musc Red
 

Musc Red

Značka:

El Nabil

Složení (ověřené)

  • 23.05.13

První závan: silná vůně, dost mi to připomělo vůni vanilkovo-pistáciové zmzrliny..po 5-10minutách ztratila na síle, nicméně na mě zůstala stejná, pořád celkem silná sladkost + opravdu hodně jemný, skoro nepatrný závan nějakého sladkého dřeva (snad ten santal..), skoro jako by to mírně ,,drhlo", nebyla tam uplně ta správná zaoblenost a hladkost, kterou jsem čekala. Nicméně je to krásná vůně, postupně během dne mírně zeslábla a zůstával dojem syrového vanilkovo-lineckého těsta s Herou :D , ale pozitivní :) .

Nahlásit
  • 21.07.12

Ucítila jsem překrásný závan čehosi přitažlivého, ještě dřív než jsem ji otevřela, tak moc je vytrvalá a tak moc se dere na povrch, aby ukázala světu, co umí - a že toho není málo! :) Jak jen ji popsat..? Pižmo v ní hraje jednoznačně hlavní roli, působí v ní jako afrodiziakum, živočišná nespoutanost a divokost.. Santal a ambra tvoří úžasné dřevitě hřejivé duo, které vyvolává vášeň a hřejivou smyslnost.. Cedr je už třešničkou na dortu, lehký, štiplavě chladivý, skoro až nepatrný a přesto tak důležitý závan na konci, který vybízí k akci, jako by člověku naznačoval ,,Na nic už nečekej a užívej si život, jak nejlíp umíš.." Musc red je jako milování na pláži. Takhle snad voní láska..

Nahlásit
  • 07.09.11

Vůně s „obloukovým“ vývojem: sladké dřevo se rozvinulo do sladké pačuliovky, aby se opět vrátilo ke sladkému dřevu. Prostě ambra vítězí na plné čáře…

Nahlásit

Hodnocení parfému El Nabil Musc Red

Líbí se mi (91) 79%
 
Neutrální (18) 16%
 
Nelíbí se (6) 5%

Reklama


Reklama