Musc Tropical

Značka:

El Nabil

Složení (ověřené)

mix tropického ovoce a květin, dřeva, pižmo

  • 02.10.15

Šťavnaté čerstvé ovoce všeho druhu nebo ovocné bonbóny, jak chcete. Je to jedlá a velmi sladká vůně, která mi naprosto věrně připomíná dovolenou u moře, drinky na baru, slunce a horký arabský vzduch. Připomíná mi také jednu vůni od Escady.
Je to letní optimistická zvedačka nálady :-)

Nahlásit
  • 11.09.13

CPO. Hustý koktejl z čerstvého tropického ovoce a kokosové šťávy, servírovaný domorodkyní s velkou květinou ve vlasech. Kolem zelené palmy, bílé písečné pláže a modrozelená laguna - prostě klid a pohoda. Vůně sladká, leč bez jakékoliv stopy ulepenosti.

Nahlásit
  • 21.07.12

Tato vůně od El Nabil patří do Gold & Silver kolekce. Ihned po nanesení voní jako otevřený sáček bonparů a zdá se, že se dál nebude vůně už nikam vyvíjet.. Na kůži se ale opravdu časem pozmění a to do lehce kokosova. Zároveň ale získává i takový lehce chladný závan, se kterým cítím bohužel i umělost a vybavil se mi saponát. Sice jen lehce, ale já ho tam cítím.Podobný pocit jsem měla i u vůně Miami glow od J. Lo. Vůně se drží příliš u těla a o nějaké ohromující výdrži zde bohužel nemůže být řeč.. Tropickou vůni si představuji jinak. Každý má však jinou představivost a třeba se někomu zalíbí. I tak si myslím, že když už koupit olejíček El nabil, tak nějaký jiný. Není vyloženě špatná, ale po tom, co jsem zkusila např. Royal Gold nebo Musc Red.. je tohle jen slabý odvárek. Ze 4 vůní co mám mi tahle sedla nejméně a má i nejmenší výdrž.

Nahlásit

Hodnocení parfému El Nabil Musc Tropical

Líbí se mi (17) 65%
 
Neutrální (6) 23%
 
Nelíbí se (3) 12%

Reklama


Reklama