Queen of Ryadh

Značka:

El Nabil

Složení (neověřené)

od 175 Kč
  • 04.12.13

CPO. Narcisy plné sladkého prachového pylu, ke kterým se později přidal koš naplněný čerstvě natrhanými jasmínovými květy s pár snítkami bílého šeříku. A vše přikryl jemný sladce nektarový závoj se strouhnutou citrónovou kůrou. Omamná květinovka, hodně povedená, která (zejména v „narcisové“ fázi) připomíná Champs-Elysées Too Much.

Nahlásit
  • 27.08.13

Jak se chová tahle arabská kráska v chladném českém létě? Jako pravé horkokrevné orientálce jí svědčí teplo až vedro a nezbývá jí nic jiného, než se v našich klimatických podmínkách choulit do sebe a jet jen na půl plynu.

Takže hned po nanesení sytý závan jara, barevně mám pocit že je vůně jarně bílá, evokují to květiny, které cítím. To trvalo tak minutu a pak se královna začla probouzet z úderné jarní sytosti do odlehčené fáze, začala sládnout, po nějaké době zvolna nastupuje jasmín, aby se posléze vynořila opuletní omamná jasmínová kytice, která přebila vše okolo. Tím to ale nekončí, květy začaly medovatět a občas se z táhnoucího medu vylouply plátky růží, vůně je plná, hustá, zlatá a nakonec se přidává vanilka a stopa santálového dřeva, jasmín však dominuje, je jen takový uhlazenější a vzdušný. Vůně hodná královny, která se do ní může zahalit jak do svého hermelínu.

Verze CPO má excelentní výdrž a zanechává stopu v místnosti.

Nahlásit

Hodnocení parfému El Nabil Queen of Ryadh

Líbí se mi (36) 59%
 
Neutrální (18) 30%
 
Nelíbí se (7) 11%

Reklama


Reklama