Desire Me

Značka:

Escada

Rok:

2009

Složení (neověřené)

HLAVA: mandarinka, citrusy
SRDCE: zelené tóny, pivoňka, ovocné tóny
ZÁKLAD: tiramisu, káva, sušenky, tvarohový koláč, tmavá čokoláda

od 29 Kč
od 181 Kč
od 559 Kč
od 564 Kč
od 933 Kč
  • 07.10.13

První úder je mandarinkově květinový. Připadá mi ostrý a skoro až nepříjemný. Je ale dobré dát vůni ještě šanci, protože po vyprchání počátečních tónů vůně zjemní. Krásná začne být po cca jedné hodině. Najednou je z ní příjemná, hebká, čokoládově krémová vůně. Ano, připomíná tiramisu a nebo ještě lépe míša řezy. Prostě čokoláda a tvarohový krém. A k nim černá káva…
Desire me je hodně teplá, sladká a sytá vůně. Moje reakce na ni byly zpočátku trochu rozporuplné, ale nakonec si mě získala. Úžasná je také její intenzita a výdrž. Stačí malinké množství a vydrží mi vonět celý den. Z vlasů jsem ji cítila dokonce i po umytí.
Flakónek je také moc povedený. Připomíná mi styl art deco.

Nahlásit
  • 25.08.13

Entrée je takové neutřepané - něco zeleně, cosi z citrusů, kapka nedefinovatelného ovoce, pižmo jak z prášku na praní, co to má být??? Neděste se, nejpozději do deseti minut to přejde a pak mňam! Krásná jemná gurmánka, bez přidaného cukru (to se poslední dobou moc nevidí) a bez otravné pačuli v základu (to se nevidí tím tuplem). Tvaroh, cheesecake, tiramisu, sušenky, kakaový poprašek, snad i pár kapek lahodného laté. Žádné divné kombinace jídla s květinami a tak podobně.
Pěkný je i flakon - žádná -náctková butylka Marine Groove ani jiný podobný kýč, ale hezká, luxusní lahvička. Celkem nápaditá je i reklama s Olivií Wilde.

Nahlásit
  • 12.01.12

Když jsem si přečetla složení moc jsem nevěřila, že ve vůni objevím tvarohový koláč, čokoládu a sušenky. Ale je to tak. Citrusový začátek rychle odezní a na ruce vám zůstane pořádný kus čokolády a tvarohový koláč. Já nevím jak vy, ale pokud jde o tuhle vůni, rozhodla jsem se držet dietu. Přece jen chci být vnímána jako ženská, ne jako tvarohový koláč s čokoládovou polevou.

Nahlásit
  • 08.12.11

Citrusy a mandarinka opravdu na první dojem, pak zůstane sladší, sametovější a nevtíravá něžná vůně, která s vámi splyne. Zároveň mi ovšem nepřipadá, že by nějak extra dlouho vydržela. Pro milovnice květin v kombinaci s ovocem ideální. Mojí mamce připadala až moc sladká, na mě je akorát.

Nahlásit

Hodnocení parfému Escada Desire Me

Líbí se mi (42) 36%
 
Neutrální (51) 44%
 
Nelíbí se (23) 20%

Reklama


Reklama