Escada Into The Blue
 

Into The Blue

Značka:

Escada

Rok:

2006

Složení (neověřené)

HLAVA: zelené listy, čerstvé byliny, aksamitník
SRDCE: pivoňka, vodní květiny, vodní ovoce
ZÁKLAD: bílý cedr, pižma, ambrové tóny, mokré dřevo

  • 13.04.16

Měla jsem vzoreček Escady In To The Blue, šetřila jsem si ho neboť už nikde není k sehnání. Byla mi moc příjemná na léto, typově hodně jako Cool Water ale v takovém méně ostrém modernějším sofistikovanějším podání, hodně jsem tam cítila hlavně ty bylinky a zelené tóny, obecně vůně se zelenými tóny miluji. Je to osvěžující vůně do parna, lehká jako pavučinka. Bohužel výdrž této vůně byla téměř nulová a tak se zřejmě také stalo že se Escada dále jala vyrábět přeslazené bombonky typu Lounge a Groove nebo dle mě nesmysl v podání Especially, škoda kdyby přidali na intenzitě, jistě by své milovnice našla.

Nahlásit
  • 25.12.11

Bravo, tleskám! Tato vůně mě naprosto nadchla. Je z ní cítit spousta vodního ovoce a dřeva, které ač ho normálně v parfémech nevyhledávám, mi tady voní přímo nádherně. Úžasná vůně pro každé roční období, ale volila bych ji spíše do teplých měsíců, to příjemně ochladí a osvěží. Escada Into The Blue voní jednolitě, žádnou změnu tónů nebo jejich rozležení jsem nezaznamenala, to jí však neubírá na její kráse. A ta je i přes její jednoduchost nesmírná.

Nahlásit
  • 20.12.11

Už podruhé mi ji v e-shopu nacpali jako vzoreček zdarma k objednávce, možná se tedy mé zklamání z dárku promítne v lehce zahořklé recenzi.
Vůni ovšem nezatracuju, vzdor nebezpečně vypadající barvě má do osvěžovače daleko. Nelze jí upřít nějaké to voňavé dřevo a poctivé vodní nesladké tóny.
Při pohledu na poličku v koupelně mě ovšem napadlo jiné, kapku jízlivé, přirovnání - znáte-li pleťovou vodu Bioderma, modrou, jste doma. Barvou i vůní.
Vůně nicméně může přijít vhod v létě jako akutní a neprotivná injekce svěžesti, popřípadě jako „vyprošťovák“, když nespíte doma, nestihnete pořádnou sprchu a musíte se probudit.

Nahlásit
  • 09.07.10

Nesladká vodní vůně s stopou zeleně a výrazným dřevem. Rozhodně se vymyká escadí produkci podivných ulepených sirupů a patří rozhodně i v rámci kategorie vodních (mořských) vůní k tomu lepšímu. Jediné, čeho bych se možná trochu obávala, by mohla být určitá jednotvárnost.

Nahlásit

Vlastnosti vůně Escada Into The Blue

Suchá vůně
Sladká vůně
Chladná vůně
Teplá vůně
Mizerná výdrž (na kůži)
Superdržák (na kůži)
Mizerná výdrž (na oblečení)
Superdržák (na oblečení)
Slabá vůně
Silná vůně

Hodnocení parfému Escada Into The Blue

Líbí se mi (93) 45%
 
Neutrální (83) 40%
 
Nelíbí se (31) 15%

Hodnocení odbornice

  • 15.06.07

Into The Blue jsem zkoušela už asi potřetí. Poprvé jsem si ji dala na papírek a za půl hodiny jsem na něm nenašla nic, z čeho bych mohla vyrobit recenzi; podruhé na ruku a z té mi zmizela asi tak za deset minut. Do třetice opět papírek a tentokrát naštěstí vydržela (buď jsem lépe prskla, nebo musím pochválit Marionnaud za poctivé papírky). A...

číst více

Reklama


Reklama