Marine Groove

Značka:

Escada

Rok:

2009

Složení (ověřené)

maracuja, pivoňka, jasmín, pižmo

od 152 Kč
  • 13.04.16

Značka Escada se opět vytasila s osvědčeným receptem z cukrové homole doplněné ovocem. Pořád nemůžu uvěřit na kolik variací je Escada schopná vytvořit hromadu sladkostí nalitých v docela povedeném flakonu. Typově je to takový převlečený Ocean Lounge ale s doplněním jižnějšího ovoce. Výdrž je velmi malá proto věřím že dámy jí budou volit hlavně v létě.

Nahlásit
  • 25.09.12

Marine Groove Escada aneb zkapalněné bonpary.
Nikdy neříkej nikdy.
Já, milovnice těžkých orientálních vůní(můj nejoblíbenější parfém je Kingdom od McQueena), já, která když uslyším nebo přečtu formulku „smrdí to jak v zoo“ se zájmem zavětřím že „to“ by mohlo být něco pro mne. Já, která s oblibou čuchám k pepřence a lituji že ještě nevyrobili parfém s podobnou vůní. Tak já si oblíbím Escadu?! To těžko, řekla bych ještě před nedávnem a možná bych hodila i mírně opovržlivý pohled a v duchu si myslela něco o blbé blondýně s modrými stíny, tupým pohledem a vysolárkovaným obličejem…
Parfém jsem dostala jako dárek a musím říct, že ač jsem to nečekala, tak velmi povedený. Tahle vůně mi vždy zvedne náladu a co se mi na ní líbí nejvíc? To že si na nic nehraje, prostě je to ovocenka ovocná, co na trhu nemá konkurenci. Voní jako rybízovo-jahodový bonpar, nic víc, nic míň. Neznám žádnou jinou firmu, která by měla v nabídce podobnou, čistě ovocnou, multivitamínovou pecku jako je Marine Groove:-)
Na cestě už mám parfémované tělové mléko stejné značky a do budoucna to vidím asi tak, že nějaká ta Escada na mé poličce bude vždy. Místo antidepresiv.

Nahlásit

Vlastnosti vůně Escada Marine Groove

Suchá vůně
Sladká vůně
Chladná vůně
Teplá vůně
Mizerná výdrž (na kůži)
Superdržák (na kůži)
Slabá vůně
Silná vůně

Hodnocení parfému Escada Marine Groove

Líbí se mi (46) 29%
 
Neutrální (44) 28%
 
Nelíbí se (68) 43%

Hodnocení odbornice

  • 24.03.10

Escada se drží osvědčeného modelu - Marine Groove je opět tekutý bonbon. Escada dosáhla v úderně ovocných vůních mistrovství a musím konstatovat, že pokud po takové vůni náhodou toužíte - po vůni, ve které by byly čistě jen a jen ovocné tóny v co nejvýraznější kráse -, Escada je pro vás to pravé a jediné. Nikdo jiný nic takového nedělá, a když...

číst více

Reklama


Reklama