Escada Taj Sunset
 

Taj Sunset

Značka:

Escada

Rok:

2011

Složení (neověřené)

HLAVA: mango Alphonso, nektarinka, červený pomeranč
SRDCE: vodní květy, maliny, plod hřebíčkovce
ZÁKLAD: kokos, santalové dřevopižmo

od 591 Kč
od 188 Kč
od 193 Kč
  • 18.05.12

Dostala jsem ji jako vzorek. Už podle barviček a stylu balení bych si ji sama nikdy nevybrala. A obsah přesně sedí formě. Je to mangoovocná cukrová vata, nebo lízátko. První dojem mi evokuje tlusťoučké dětské prstíky, zapatlané od něčeho sladkého, barevného a lepivého. Jak se trošinku zahřeje na kůži, je to čisté a sladké a rozhodně nezletilé…
Ideální nositelku si představuji mrštnou, barevnou patnáctiletou žábu. Nejlépe v bikinách a žabkách, někde u stánku s limonádou. Dobře čitelný exponát.
Jak prohlásil můj mužský protějšek: „V šestnácti bych se z toho možná zbláznil…“.

Nahlásit
  • 11.01.12

Taj Sunset mě zaujal hlavně na začátku, hlava totiž obsahuje velmi výrazné slaďoučké mango. Škoda, že se po chvilce vůně rozvoní do chemické podoby. Nejvíce mi připomíná bonbóny bez cukru s vitamínem C, které jsme jako malí rádi mlsali, přesně takhle voní. Z ovoce cítím dále také malinový akcent. Ve složení je i kokos a pomeranč - mé oblíbené složky. Bohužel, já je „nevyčichala“. Palec nahoru dávám díky nostalgické vzpomínce na mangový začátek.

Nahlásit
  • 16.11.11

Taj Sunset je ideální, pokud chcete vonět jako šťavnatý ananas+právě rozkrojený pomeranč+kus plastového obalu. Vzhledem k tomuto dojmu je tedy žluto-oranžový flakon víc než příhodný. Nebýt toho bakelitu, sbíhaly by se mi u téhle vůně sliny. Později to s vůní jde až dolízátkova. Závěrem, Taj sunset není nic pro mě. Nejen kvůli tomu bakelitu, ale hlavně proto, že já chci vonět jako holka, ne jako kus ananasu.

Nahlásit

Hodnocení parfému Escada Taj Sunset

Líbí se mi (51) 52%
 
Neutrální (27) 27%
 
Nelíbí se (21) 21%

Hodnocení odbornice

  • 26.01.11

Escadí limitky mi vždycky rozjasní tvář. Už jsem to psala několikrát, ale to jsou prostě tak poctivé, lepkavé bonbony, že se na ně ani nelze zlobit. Kdykoli zkouším novou limitku, říkám si: bude to zase bonbon? Nebo se trend posunul a bude to něco jiného? Až přijde TA chvíle, kdy Escada přestane mixovat ovoce a přejde na něco jiného, zatřese se...

číst více

Reklama


Reklama