Molecule 01

Značka:

Escentric Molecules

Rok:

2006

Složení (ověřené)

iso E super

Popis parfému:

Parfumér: Geza Schön

od 2190 Kč
  • 03.09.16

17 hod Jodová tinktura – červený meloun – nové kožené boty – nové kožené boty řádně prosolené – stále boty a navíc bazalka – boty a levandule – trochu ochozené boty natřené krémem – kožený meloun – 22 hod slupka od melounu.

La commedia finita - a chce se mi zvolat: „Vraťte vstupné!“

Nahlásit
  • 01.07.15

Geza Schön měl vskutku jedinečnou a báječnou myšlenku, kterou uskutečnil bravurně.
Zažila jsem šok.

Po aplikaci vůně na pokožku se kolem mě ovinula vůně lihu, s velmi nenápadným závanem kořeněného tónu. Opravdu skoro necitelným. To abych věděla, na co se těšit.

Závan koření zmizel skoro okamžitě a následovalo vonné ticho. Nic. Jako bych si před malinkou chviličkou ani žádný parfém na kůži neaplikovala. Šok vystřídalo zděšení. Kde je?
Netrpělivě jsem vyčuchávala aplikované místo a dlouho jsem necítila opravdu nic. Čekala jsem několik minut a umírala zvědavostí, co se bude dít. Dává si na čas, ale stojí za to počkat.

Vůně se po několika minutách dává do pohybu a konečně cítím to, co na začátku v lihovém oparu. Ovšem bez lihu a vůně sílí na intenzitě. Asi po půl hodině je jasně cítit, co je vůně zač. Krásná, vzdušná dřevito-kořeněná a velmi decentní vůně. Jako procházka na pláži, která je plná z moře vyvržených mokrých dřev a větví, schnoucích na slunci.. vůně se projevuje ale velmi zvláštně. Stále jí cítím kolem sebe, ovšem místo aplikace zůstává skoro němé. Nos přimáčknutý na ruce, čichám a cítím opravdu málo.. ale pohyb ruky jasně naznačuje, že je všude kolem mě. A hodinu od hodiny je silnější a silnější.. Moje kůže, můj pot a teplo mého těla parfém živí a když jsem přivoněla po několika hodinách, byla tak silná, jako bych si ji aplikovala právě teď. Tedy pokud by to byl klasický parfém,jenže tohle.. tohle je vůně naruby!

Čím déle na kůži vůni máte, tím intenzivněji voní..!
Jsem unešená krásou této jemně kořeněné, dřevité vůně, je neměnná vzdušná, lehká ale intenzivně se za vámi bude vznášet snad celý den..

Nahlásit
  • 27.03.15

Po aplikaci na zápěstí jsem cítila pouze alkohol, nic víc. Zhruba po patnácti minutách se rozvoněl jehličnatý les. Po půl hodině to bylo jako vonět k jehličí. Zhruba po dvou hodinách už po ničem předchozím nebyly žádné známky a jasně jsem cítila čerstvě rozkrojený cukrový meloun. Tato vůně je opravdu vyjímečná a nosit ji je zážitek.

Nahlásit

Hodnocení parfému Escentric Molecules Molecule 01

Líbí se mi (38) 72%
 
Neutrální (10) 19%
 
Nelíbí se (5) 9%

Reklama


Reklama