Cuir

Značka:

Esteban

Složení (ověřené)

HLAVA: kardamom, levandule, máta

SRDCE: fialka, červený pepř, hřebíček

ZÁKLAD: pačuli, vetiver, kůžeambra

  • 29.03.14

Cuir je…taková…Cuir je a to stačí. Vůně, která vám vyrazí dech, dá vám ránu na solar a dvě minutky jen tak ležíte a hledáte slova. Pokud se pídíte po něčem opravdu svébytném, sháníte vůni sebevědomou, originální, s osobností silnou tak, že vás dokáže podepřít, tak už jste ji našli.
Jen si to představte: luxusní kožená sedačka, léty a používáním - a to jí přidalo na ceně - vyleštěná a vyhlazená do vysokého lesku; do mezery mezi sedákem a opěradlem jí zapadlo pár krystalků třtinového cukru a několik zrnek drceného kardamomu nebo čeho, jak se na ní kdysi servírovaly exotické kořeněné sladkosti. A stejně jako ta sedačka byla (a je) svědkem veškerých životních okamžiků rodiny, jejíž dům obývala, tak její vůně dokáže doprovázet i vás v kterékoli životní situaci. Navoňte se Cuir a dám ruku do ohně za to, že jste adekvátně navoněná na složité obchodní jednání, ples v Opeře, krkolomnou túru po bolivijských horách, vdavky vaší nejlepší přítelkyně, večer v baru a pohřeb příbuzného, jakož i slavnostní promoci (vaši i potomků) anebo romantickou večeři při svíčkách a následnou vášnivou noc s manželem, případně i vlastní diamantovou svatbu anebo třeba poslední návštěvu vysněného domu předtím, než rozechvěle podepíšete příslušný papír a tím se definitivně rozhodnete pro koupi toho, co se má stát vaším příštím domovem.
A kdyby se manžel na některý z těchto významných momentů zapomněl navonět, klidně se s ním podělte a Cuir na něj stříkněte také; ačkoli nejsem příznivcem unisex vůní a tvrdím, že každé pohlaví by raději mělo mít svůj parfém, v tomto případě činím výjimku: Cuir je tak mnohostranná a zároveň tak jednoduchá a intimní, že perfektně souzní jak s mužskou, tak ženskou pletí a vůní těla a výsledek bude vždycky osudový.

Nahlásit

Hodnocení parfému Esteban Cuir

Líbí se mi (11) 100%
 
Neutrální (0) 0%
 
Nelíbí se (0) 0%

Reklama


Reklama