Estēe Lauder Sensuous
 

Sensuous

Značka:

Estēe Lauder

Rok:

2008

Složení (neověřené)

lilie, magnólie, jasmín, roztavená dřeva, ambra, santalové dřevo, černý pepř, mandarinková dužina, med

  • 27.01.16

Pomalu začínám rozumět, co mají být ta roztavená dřeva. Představte si kusy dřeva stravované ohněm: ztrácejí plnost a tíhu, ztrácejí pevné obrysy a jasné kontury. Sensuous je taková - rozplývavá, odhmotňující se, a jistě i hřejivá, za což může taky med a ambra. Chybí v ní zřetelná, jasná linka, jako by při soutisku barev vynechali černou. Hledáte-li pořádnou, drsnou dřevitou nálož, hledejte dál. Tahle vůně je sice sytá, ale zároveň jemná a snad až mazlivá, ovšem spíš na zachumlání s hrnkem čaje než na dráždivé kočkování. V jádru je to slušňačka - jen se podívejte na všechny ty bílé kytky, a k svačině měla mandarinku. Přesto palec nahoru, je to povedená a příjemná vůně.

Nahlásit
  • 24.02.10

Sensuous je krásná a osobitá vůně. Hřejivost ambry a exotická pikantnost santalového dřeva je doplněna medovou sladkostí, která však není přehnaná, ale vůni dělá hebkou, oblou a vyvažuje dráždivost santalu. Ve výsledku je Sensuous výrazná, lehce opojná, teplá vůně, která má na mě osobně velmi uklidňující účinky. Výdrž je výborná.

Nahlásit
  • 11.09.09

Dává o sobě vědět, ale extrémně výrazná mi nepřišla - není vlezlá. Uklidňující a konejšivá, smířlivá - přesto však osobitá. Podobně voněla soška slona ze santalového dřeva, k níž jsem tak ráda čuchala.

Nahlásit
  • 09.03.09

Prvy dojem: velmi koreneny a ostry. Zlozenie tvrdi, ze je tam cierne korenie, mne to vonalo po rasci zmiesanej s anizom. Parfum sa rozvinie do sladka, dobre drzi, koniec je taky nijaky. Moj problem bol v tom, ze si skutocne neviem predstavit, kde by som ho nosila. Je nevhodny na rande s milovanym muzom, zdal sa mi nevhodny na posedenie v restauracii. Prisilny do prace. Palec dolu.

Nahlásit

Vlastnosti vůně Estēe Lauder Sensuous

Suchá vůně
Sladká vůně
Chladná vůně
Teplá vůně
Mizerná výdrž (na kůži)
Superdržák (na kůži)
Mizerná výdrž (na oblečení)
Superdržák (na oblečení)
Slabá vůně
Silná vůně

Hodnocení parfému Estēe Lauder Sensuous

Líbí se mi (186) 71%
 
Neutrální (55) 21%
 
Nelíbí se (21) 8%

Hodnocení odbornice

  • 06.09.09

Má vzor na flakonu Sensuous představovat letokruhy a naznačovat cosi o dřevitosti vůně? Jestli ano, je to trefa - proužkovaný počin od Estée Lauder je skutečně velmi dřevitá orientální vůně. Složení obsahuje různá dřeva, koření, květiny a dokonce citrusy, ale naprosto převládá aroma santalového dřeva. Santal v čisté podobě je teplý, sytý,...

číst více

Reklama


Reklama