Etro Ambra
 

Ambra

Značka:

Etro

Rok:

1989

Složení (ověřené)

HLAVA: bergamot, citron, koriandr, pelargónie

SRDCE: pačuli, labdanum
ZÁKLAD: vanilka, pižmoambra

od 1413 Kč
od 1176 Kč
  • 03.08.14

Láká Vás ambra a chcete pro začátek jen ty hezké složky ambry - hřejivou sladkost, vůni medu? V tom případě určitě zkuste tuto vůni. Je to ambra krotká jako beránek a neodradí vás od zkoušení velkých vůní s ambrou.
Vůně do horkého letního dne, která se otevře jako osvěžující vůně citrusů s bergamotem a špetkou koriandru. Tato fáze proběhne tak rychle, že ji někdo ani nemusí zaznamenat. Ležím na louce na konci horkého léta, vnímám vůni uschlé trávy a sluncem vysušených květů. Něco mi sladce voní pod nosem, luční med a vanilka, taková domácí, jedlá, jako buchtičky se šodó. Za zavřenými víčky vidím jantar, který má pestrou škálu barev. Můj jantar je oranžový a rozprostírá se kolem mě příjemná sladkost, hebkost, klid, cítím se bezpečně, ta vůně mě zachumlá do hebkého kašmírového šálu a voní jemně, ale ležím už na té louce čtyři hodiny a ještě stále se mi nechce odejít.
Vůni vnímám jako velice jemnou vůni ambry s vanilkou, velmi hezky zpracovanou, myslím, že se dá koupit i „na slepo“. Ačkoli mám ráda siláž, velké vůně, tady se mi zdá jemnost na místě a ostatně kdo chce, může přiživovat a tím si krásný pocit z vůně prodloužit.

Nahlásit

Hodnocení parfému Etro Ambra

Líbí se mi (38) 86%
 
Neutrální (4) 9%
 
Nelíbí se (2) 5%

Reklama


Reklama