Theorema Leggero

Značka:

Fendi

Rok:

2002

Složení (neověřené)

HLAVA: mandarinka, pepř
SRDCE: růžový pepř, frézie, konvalinka

ZÁKLAD: santalové dřevo, pižmo, cedr

Kategorie:

orientální, orientální - kořeněná

  • 21.02.11

Dostala jsem vzorek a musela jsem ji mít.Typem mi připomíná Balmyu,je v ní stejný šmrnc,klasická noblesa i zvláštní přitažlivost.
Celou vůni provází lehce cedr,podobně jako v Tocade,ale vůně není sladká,jen lehounce nasládlá,pikantně oživená mandarinkou,kla­sické tóny jí dodává santal a jemnost mošus.Časem opravdu působí " Niveově bíle" i čistě,ale pořád je tam patrná vyšší úroveň.Stále se vyvíjí,je proměnlivá,neustrne v jedné fázi a má velmi dobrou výrž.

Nahlásit
  • 11.02.11

SLOŽENÍ
Hlava: mandarinka, pepř
Srdce: růžový pepř, frézie, konvalinky
Tělo: santal, pižmo, cedr

Mandarinka v začátku nikdy nezklame a téměř vždy s mi taková vůně líbí, trochu ostřejší díky pepři, ale malinko… a jsme u růžové fáze, u růžové a květinové… cítím taky jahody, ale lesní a to v cela přírodní podobě… bílé květy dodávají pocit „Niveové“ čistoty. Jenomže nenechme se mýlit… i růžová voda od Fendi nemůže být tuctová… Mám dojem, že se začíná vůně nořit jaksi „hlouběji“a malinko cítím i nějaké kořeněné tóny, ale skutečně jemně… možná ten dojem dělá santal v závěru. Pižma je v konci taky dost a dává to vůni jistou… lákavost, nevím, jak jinak to popsat.
Není to složitá vůně na přemýšlení, ale dobrá vůně na denní nošení do práce, když nepotřebujete nikoho ohromit, ale prostě se jen dobře cítit. Je milá a příjemná.

Nahlásit

Hodnocení parfému Fendi Theorema Leggero

Líbí se mi (10) 77%
 
Neutrální (3) 23%
 
Nelíbí se (0) 0%

Reklama


Reklama