Aqua Aromatica Violetta

Značka:

Florascent

Složení (ověřené)

bergamot, parmská fialka, malinové tóny, kosatec

  • 27.05.12

AA Violetta má smolu aj u mňa. Je prislabá, vodnatá a navyše ako fialka ani nevonia. Maximálne ako spomienka na fialku. Navoňaný kapesníček. Modrastá vodička. Kvietok v herbári by zavážil viac.
AA Violetta je mierne nasladlá, hodvábna, spočiatku akoby zľahka vetrová. A ten kosatec je iba nakreslený… Malina sa vymočila do vody a zdúchla.
A potom sa vrátila a cvrkla si tam ešte raz.

Nahlásit
  • 29.10.11

Zpočátku nesladká fialka s trochou bergamotu, postupem času se vedle fialky začala prosazovat malina a vůně o něco zesládla - ovšem ne do cukrovo vatové sladkosti typu Insolence. V poslední fázi vývoje fialku doplnil ještě kosatcový nádech. Výdrž lepší než jsem čekala…

Nahlásit
  • 19.06.11

AA Violetta má trochu smůlu, že je zkoušena s Equistriem, připadá mi vedle téhle Vůně (s velkým v) jako chudá příbuzná. Nebo jako hezká dívka, která ale hned vylpýtvala svůj šarm, odhalí a použije všechny vnady hned v úvodu - a pak už nemá nic, čím by pozornost udržela. A to začíná celkem pěkně - taková opravdu parmská fialka, lehce podbarvená kosatcem, snad malinko i malinami - ale mi nepřipadá sladká - a to je pro mě právě dobře. Jen se už pak moc nemění, jenom slábne, slábne - a najednou už není. Fakt zmizí - a ani hodinu to netrvá, je pryč beze stopy.

Nahlásit
  • 19.03.10

Začíná jako hlína, po čase začínají vykukovat fialky - a to v podobě fialek bonbónů, které si pamatuji z dětství.. každopádně sladká moc není, je trošku podivná, pořád lehce hlínovitá a právě proto se mi ve výsledku líbí…drží tak středně.

Nahlásit

Hodnocení parfému Florascent Aqua Aromatica Violetta

Líbí se mi (14) 48%
 
Neutrální (10) 34%
 
Nelíbí se (5) 17%

Reklama


Reklama