A Contre-Jour

Značka:

Galimard

Složení (ověřené)

HLAVA: meloun, černý rybíz, hyacint
SRDCE: frézierůže

ZÁKLAD: ambra, kosatec, cedr

  • 08.04.13

V pořadí třetí vzorek od Galimardu, co zkouším. A třetí, co mě opět za srdce nechytil. Je to květinově-ovocně-pižmová vůně, ve stylu Burberry Body Intense, kterou mi hned připomněla, jen toho pižma je tady míň a vůně je tak hladší, nedrhne v nose, na druhou stranu má ale mango naředěné s jablkem, což ji činí tuctovější. Siláž je opravdu politováníhodná. Dry-out, který se dostavil asi po hodině, byl ve znamení mýdla s jelenem doprovázeného troskami původní vůně.

Nahlásit
  • 10.08.12

Pokud by tahle vůně měla dostat za něco body k dobru, pak za neobyčejně příjemný pocit hedvábné měkkosti. Hladké a trochu chladivé, jako byste položili dlaň na vodní hladinu. A je stejně neuchopitelná – taková skoro průhledná sladká voda. Vodnaté ovoce, hlavně typický žlutý meloun, a k tomu voskově netečné květy. Má to být brambořík, jen z něj vzali jenom tu hezčí část. Olejnatost, která v reálných květech je, chybí.
Výsledkem je parfemace luxusní tělové kosmetiky, je v ní pocit intimnosti a péče. Mohla by to být příjemná tělová vůně bez pudru, kdyby byla aspoň trochu cítit. Za mizernou intenzitu jí zase veškeré body odebírám.

Nahlásit

Hodnocení parfému Galimard A Contre-Jour

Líbí se mi (4) 44%
 
Neutrální (5) 56%
 
Nelíbí se (0) 0%

Reklama


Reklama