Givenchy Eaudemoiselle
 

Eaudemoiselle

Značka:

Givenchy

Rok:

2010

Složení (ověřené)

HLAVA: citron, mandarinka, šiso
SRDCE: turecká růže, ylang-ylang, pomerančový květ

ZÁKLAD: mošusové semínko, tonka, cedr, křišťálové pižmo

od 29 Kč
od 899 Kč
od 1373 Kč
  • 27.11.12

Musím souhlasit se Sárou, je to jako když člověk přijde do koupelny. Pro mě to bylo, jako když přijdu do koupelny s hustou párou, kde se předtím myl někdo citrusovým sprchovým gelem, já jsem se nadechla a… Znáte jak se v páře špatně dýchá.
Ten konec mi trochu připomíná slavnou vůní Light blue od D&G či Mochino I love Love, že by ten společný cedr, nebo pižmo? Myslím, že vůně je citrusová letnička, když si odmyslím ty citrusy tak tam něco moc krásně voní (nedokážu to identifikovat). Ve velkých vedrech musí bý opravdu příjemná.

Nahlásit
  • 26.06.11

Když jsem k vůni poprvé přičichla tak mě napadla vlhká pára v koupelně, kde se vznáší vůně pěny a mýdla a pak další jasná asociace - Chloé edp z roku 2008 ale v takové trošičku jiné, starodávnější podobě, nejdřív jsem si myslela, že jsem fakt blázen ale pak jsem listovala komentáři na Fragratice až jsem narazila na příspěvek, který vidí stejnou podobnost jako já. Jinak abych řekla pravdu tak se mi tato vůně líbí, postupem času jde hodně do mýdlova a ještě mám pocit jako by to mýdlo bylo s hruškami - pokud už něco svěžího (nemám ráda svěží vůně) tak tohle bych určitě snesla.

Nahlásit

Hodnocení parfému Givenchy Eaudemoiselle

Líbí se mi (73) 68%
 
Neutrální (25) 23%
 
Nelíbí se (10) 9%

Reklama


Reklama